Loading Події

« All Події

  • This event has passed.

Шаховий Фестиваль “Маланка у Львові” на виконання 1, 2, 3, 4 розрядів

11.01.2019 до 13.01.2019

ПОЛОЖЕННЯ
Відкритий шаховий фестиваль “Маланка у Львові” – кваліфтурніри з викон. 1,2,3,4 розрядів.

1. МЕТА
Популяризація шахів, виявлення талановитих дітей, вдосконалення майстерності, підвищення кваліфікаційного рівня.

2. ЧАС ТА МІСЦЕ ПРОВЕДЕННЯ. УЧАСНИКИ ЗМАГАНЬ.

Фестиваль проводиться з 11 по 13 січня 2019 року.

Турнір «А» (11-13.01.2019) з нормою 1 розряду: до участі в турнірі допускаються усі шахісти які мають 2 розряд, за умови здійснення попередньої реєстрації за посиланням – https://goo.gl/psKsjv та оплати турнірного внеску.

Турнір «Б» (11-13.01.2019) з нормою 2 розряду – до участі в турнірі допускаються усі шахісти які мають 3 розряд, за умови здійснення попередньої реєстрації за посиланням – https://goo.gl/Hdx1w1 та оплати турнірного внеску.

Турнір «В» (12.01.2019) з нормою 3 розряду – до участі в турнірі допускаються шахісти які мають 4 розряд, за умови здійснення попередньої реєстрації за посиланням – https://goo.gl/t5fu47 та оплати турнірного внеску.

Турнір «Г»(13.01.2019) з нормою 4 розряду – до участі в турнірі допускаються шахісти які не мають розряду, за умови здійснення попередньої реєстрації за посиланням – https://goo.gl/NGy9J3 та оплати турнірного внеску.

Місце проведення:

м. Львів, вул. Хуторівка 26, 2-й поверх, приміщення ЛОШФ (біля ресторану «Червона Рута»).

3. СИСТЕМА ПРОВЕДЕННЯ ЗМАГАНЬ.
Турнір А відбудеться за швецарською системою в 9 турів за правилами ФІДЕ (редакція від 01.01.2018 р.). Контроль часу – 35 хв. + 30 cек. на кожний хід до закінчення партії кожному учаснику. Запізнення – 35 хвилин від початку туру. Запис партіїї обов`язковий.
Турнір Б відбудеться за швецарською системою в 9 турів за правилами ФІДЕ (редакція від 01.01.2018 р.). Контроль часу – 35 хв. + 30 cек. на кожний хід до закінчення партії кожному учаснику. Запізнення – 25 хвилин від початку туру. Запис партіїї обов`язковий.
Турнір В – відбудеться за швейцарською системою у 9 турів за правилами ФІДЕ (редакція від 01.01.2018 р.). Контроль часу – 10 хв. + 5 cек. на кожний хід до закінчення партії кожному учаснику.
Турнір Г – відбудеться за швейцарською системою у 9 турів за правилами ФІДЕ (редакція від 01.01.2018 р.). Контроль часу – 10 хв. + 5 cек. на кожний хід до закінчення партії кожному учаснику.

4. ГРАФІК ПРОВЕДЕННЯ ФЕСТИВАЛЮ:
Турнір А (з нормою 1 розряду) та Турнір Б (з нормою 2 розряду)
Реєстрація учасників 11 січня, п`ятниця – 9.00
Відкриття змагання 11 січня, п`ятниця – 9.45
1 тур 11 січня, п`ятниця – 10.00
Обід 11 січня, п`ятниця – 12.00
2 тур 11 січня, п`ятниця – 13.30
3 тур 11 січня, п`ятниця – 15.40
4 тур 12 січня, субота – 11.00
Обід 12 січня, субота – 13.00
5 тур 12 січня, субота – 14.30
6 тур 12 січня, субота – 16.40
7 тур 13 січня, неділя – 11.00
Обід 13 січня, неділя – 13.00
8 тур 13 січня, неділя – 14.30
9 тур 13 січня, неділя – 16.40
Закриття змагання 13 січня, неділя – 19.00

Турнір В (з нормою 3 розряду)
Реєстрація учасників 12 січня, субота – 09.00 – 09.45
Відкриття змагання 12 січня, субота – 09.45
1 тур 12 січня, субота – 10.00
2 тур 12 січня, субота – 10.30
3 тур 12 січня, субота – 11.00
4 тур 12 січня, субота – 11.30
5 тур 12 січня, субота – 12.00
Обід 12 січня, субота – 12.30
6 тур 12 січня, субота – 14.00
7 тур 12 січня, субота – 14.30
8 тур 12 січня, субота – 15.00
9 тур 12 січня, субота – 15.30
Закриття змагання 12 січня, субота – 16.30

Турнір Г (з нормою 4 розряду)
Реєстрація учасників 13 січня, неділя – 09.00 – 09.45
Відкриття змагання 13 січня, неділя – 09.45
1 тур 13 січня, неділя – 10.00
2 тур 13 січня, неділя – 10.30
3 тур 13 січня, неділя – 11.00
4 тур 13 січня, неділя – 11.30
5 тур 13 січня, неділя – 12.00
Обід 13 січня, неділя – 12.30
6 тур 13 січня, неділя – 14.00
7 тур 13 січня, неділя – 14.30
8 тур 13 січня, неділя – 15.00
9 тур 13 січня, неділя – 15.30
Закриття змагання 13 січня, неділя – 16.30

5. ВИЗНАЧЕННЯ ПЕРЕМОЖЦІВ.
Місця переможців визначаються за найбільшою сумою набраних очок.
У разі однакової кількості набраних очок у двох та більше учасників місця визначаються:
Турніри А, Б, В, Г:
– за системою коефіцієнтів Бухгольця ( усереднений коефіцієнт Бухгольця з відкиданням: 1 найгіршого результату, 2 найгірших результатів, 3 найгірших результатів, 3 найкращих результатів).
– за результатом особистої зустрічі.
– кількістю перемог.
Жеребкування турнірів відбуватиметься комп’ютерною програмою Swiss Manager.

6. НАГОРОДЖЕННЯ ПЕРЕМОЖЦІВ, ПРИЗОВИЙ ФОНД.

Турнір А з нормою 1 розряду
Юнаки
1 місце – кубок, медаль, грамота.
2 місце – кубок, медаль, грамота.
3 місце – кубок, медаль, грамота.
Дівчата
1 місце – кубок, медаль, грамота.

Усі шахісти що виконали 1 розряд отримають сертифікат про виконання 1 розряду.

Турнір Б з нормою 2 розряду
Юнаки
1 місце – кубок, медаль, грамота.
2 місце – кубок, медаль, грамота.
3 місце – кубок, медаль, грамота.
Дівчата
1 місце – кубок, медаль, грамота.

Усі шахісти що виконали 2 розряд отримають сертифікат про виконання 2 розряду.

Турнір В з нормою 3 розряду
Юнаки
1 місце – кубок, медаль, грамота.
2 місце – кубок, медаль, грамота.
3 місце – кубок, медаль, грамота.
Дівчата
1 місце – кубок, медаль, грамота.
2 місце – кубок, медаль, грамота.
3 місце – кубок, медаль, грамота.

Усі шахісти що виконали 3 розряд отримають сертифікат про виконання 3 розряду.

Турнір Г з нормою 4 розряду
Юнаки
1 місце – кубок, медаль, грамота.
2 місце – кубок, медаль, грамота.
3 місце – кубок, медаль, грамота.
Дівчата
1 місце – кубок, медаль, грамота.
2 місце – кубок, медаль, грамота.
3 місце – кубок, медаль, грамота.

Усі шахісти що виконали 4 розряд отримають сертифікат про виконання 4 розряду.
ВАЖЛИВО!!!
У разі відсутності на нагородженні нагорода не видається!

7. ВНЕСКИ

Турнір А, Б:
– для членів ЛОШФ – 100 грн.
– для всіх інших учасників – 150 грн.

Турнір В, Г:
– для членів ЛОШФ – 100 грн.
– для всіх інших учасників – 130 грн.

8. ОРГАНІЗАТОРИ ТА СУДДІ.
Організатором змагань є Львівська обласна шахова федерація та Львівська шахова академія.
Міжнародний гросмейстер Назар Фірмана (тел. 098 850-81-82).
Постійний партнер змагання – “Галицька Здоба”.
Турнірний директор – Бєлкін Сергій (тел. 097 944-89-69)
Безпосередня відповідальність за проведення змагань покладається на головного суддю фестивалю –
Турінр А, Б – Мацейко Максим Романович тел. (095-104-5051).
Турнір В – Костів Микола Теодорович тел. (093 438-7165)
Турнір Г – Савчук Юлія Сергіївна (тел. 067 336-9235).

Обов`язкова попередня реєстрація за посиланням:
Турнір А – https://goo.gl/psKsjv
Турнір Б – https://goo.gl/Hdx1w1
Турнір В – https://goo.gl/t5fu47
Турнір Г – https://goo.gl/NGy9J3
Реєстрація дійсна до 10 січня 2019р. 18:00

ЦЕ ПОЛОЖЕННЯ Є ОФІЦІЙНИМ ЗАПРОШЕННЯМ НА ЗМАГАННЯ!

Деталі

Початок:
11.01.2019
Закінчення:
13.01.2019