Присвоєння розрядів. Грудень 2018

Згідно з нормативами Єдиної спортивної кваліфікації України у грудні 2018 року розряди виконали такі шахісти:

4 розряд:
Відкрита зимова першість ЛША, 01.12.2018 р.:
1. Хіміч Кирило
2. Владимиренко Денис
3. Овсієнко Емма
4. Філоненко Дмитро
5. Ворок Марко
6. Воронін Владислав

Першість КМДШ, 02.12.2018 р.:
1. Гупало Захар
2. Загарюк Ярина
3. Бондарук Назар
4. Поліщук Олексій
5. Вороновський Северин
6. Параняк Лука
7. Табачин Олексій
8. Пастух Устим
9. Романець Дмитро
10. Собко Софія
11. Глудик Святослав
12. Бондарук Максим
13. Собко Яромир

Шахова Родина, 02.12.2018 р.:
1. Бойко Юрій
2. Ільїн Ярема
3. Романів Владислав
Закрита першість МГО НТО “Стрийське слово”,турнір Б, 08.12.2018 р.:
1. Хомиця Захар
2. Грнишин Нона
3. Процьків Андрій
4. Кріль Микола
5. Потерейко Юрій
6. Решетило Арсеній
Кубок Львівської області «Юні таланти», 9 етап – Фінал, 09.12.2018 р.:
1. Перегінчук Владислав

Першість с. Суховоля, 14.12.2018 р.:
1. Байцар Марьян
2. Когут Софія
3. Найда Олег
4. Боднар Павло
5. Полевий Максим
6. Савчук Артем
Шаховий фестиваль «Шаховий Миколай -2018», турнір Б, 15.12.2018 р.:
1. Стояновський Назар
2. Дробіт Олександр
3. Ульгурський Владислав
Шаховий фестиваль «Шаховий Миколай -2018», турнір А, 16.12.2018 р.:
1. Лущик Олег

Фестиваль присвячений Дню Св.Миколая, Турнір А, Новояворівськ, 16.12.2018 р.:
1. Вербинський Роман
2. Личак Оксана

Фестиваль присвячений Дню Св.Миколая, Турнір Б, Новояворівськ, 16.12.2018 р.:
1. Фанга Олександр
2. Дутко Борис
3. Дутко Філомена
4. Пристанський Захар
5. Поздровський Олексій
6. Боярчук Олександр
Відкрита першість Шахової Майстерні, 22.12.2018 р.:
1. Максимів Андрій
2. Масняк Юрій
3. Гавкер Маркіян
4. Тесля Ірина
5. Крисай Богдан

Новорічна закрита першість ЛША, турнір Б, 23.12.2018р.:
1. Качмарик Микола
2. Савич Марко
3. Анісімов Назар

3 розряд:
Відкрита зимова першість ЛША, 01.12.2018 р.:
1. Цегельський Ярослав
2. Загайний Оскар
3. Кульчицький Владислав

Шахова Родина, 02.12.2018 р.:
1. Намєстніков Віталій
2. Лущик Назарій

Кубок Львівської області «Юні таланти», 9 етап – Фінал, 09.12.2018 р.:
1. Ростикус Вероніка

Закрита першість МГО НТО “Стрийське слово”, турнір А, 08.12.2018 р.:
1. Дяченко Віталій

Шаховий фестиваль «Шаховий Миколай -2018», турнір Б, 15.12.2018 р.:
1. Коцовський Ярема

Шаховий фестиваль «Шаховий Миколай – 2018», турнір А, 16.12.2018 р.:
1. Родак Юліанна

Фестиваль присвячений Дню Св.Миколая, Турнір Б, Новояворівськ, 16.12.2018 р.:
1. Шуліга Максим
2. Телюк Анастасія
3. Наконечний Юрій
Турнір до Дня св. Миколая, Львів, 19.12.2018 р.:
1. Осташевський Дем`ян

Новорічна закрита першість ЛША, турнір Б, 23.12.2018р.:
1. Яжинський Роман
2. Холонюк Маркіян

Відкрита першість Шахової майстерні 2018, 22.12.2018р.:
1. Романів Андрій
2. Квас Богдан
3. Бесага Олександр
2 розряд:
Першість шахової школи В. Іванчука з нормою 2 розряду, 16.12.2018 р.:
1. Волошин Павло
2. Щепаняк Артем
3. Бродило Андрій
4. Цегельський Ярослав

Відкрита першість Шахової майстерні 2018, 22.12.2018р.:
1. Муха Марко
2. Коротишин Богдан
3. Легінович Максим
1 розряд:
Першість шахової школи В. Іванчука з нормою 1 розряду, 16.12.2018 р.:
1. Йонка Юрій
2. Раделицький Віктор