Шаховий фестиваль “Маланка у Львові”

Новий, 2019, рік у Львівській обласній шаховій федерації розпочався традиційно – шаховим турніром, до того ж не одним – одразу чотирма!
“Маланка у Львові”, в рамках якої відбулося 4 кваліфікаційних турніри, зібрала 182 учасники. Потом та працею 22 шахісти здобули нові спортивні розряди. Решта – досвід та перевірку умінь на практиці.

ПЕРШИЙ розряд виконав Юрій Вайдович (тренер Р. Саковський, школа В. Іванчука)

Результати турніру:
1. Вайдович Юрій
2. Кальмук Ярополк
3. Волощук Святослав
1. Резнік Катерина

Усі результати: http://chess-results.com/tnr405667.aspx?lan=12&art=1&rd=9

ДРУГИЙ розряд піддався переможцю турніру – Максиму Савичу (тренер М. Мацейко, С. Борецький, Львівська шахова академія)

Результати турніру:
1. Максим Савич
2. Дашко Северин
3. Романів Андрій
1. Мочурад Яна

Усі результати: http://chess-results.com/tnr405663.aspx?lan=12&art=1&rd=9

ТРЕТІЙ розряд здобули одразу п’ятеро шахістів:
– Романів Владислав (тренер І. Лещищак)
– Косик Маркіян (тренер
– Молчанов Роман (тренер М. Мацейко, С. Борецький, Львівська шахова академія)
– Ковалишин Юліана (тренер А. Грех, Городок Е2-Е4)
– Піховський Назар (тренер І. Нощенко, Городок Е2-Е4)

Результати турніру:
1. Романів Владислав
2. Косик Маркіян (тренер
3. Молчанов Роман
1. Ковалишин Юліана
2. Гетьманчук Мілена
3. Ткач Олена

Усі результати: http://chess-results.com/tnr403644.aspx?lan=12&art=1&rd=9

ЧЕТВЕРТИМ розрядом можуть похвалитись 15 спортсменів:
– Хачатрян Айк
– Шевців Вікторія (тренер О. Кузьма)
– Цебенко Мирослав
– Брезецький Олександр (Ю. Савчук, ЛША)
– Смик Данило (С. Стигар, ЗОШ №45)
– Мерза Михайло (І. Кулініч, ДЮСШ Тризуб+)
– Бойко Володимир (тренер М. Мацейко, С. Борецький, ЛША)
– Лазуркевич Олександр (Т. Гись, Black&White)
– Стасів Давид (Я. Паламар)
– Сенюк Максим (Т. Гись, Black&White)
– Мерза Микола (І. Кулініч, ДЮСШ Тризуб+)
– Джула Северин (А. Ромашов, Think Global)
– Полихата Олесь (М. Мацейко, С. Борецький, ЛША)
– Гайда Оля (Л. Савчук, Шахові леви)
– Клиш Северин (А. Грех, Е2-Е4)

Призери турніру:
1. Хачатрян Айк
2. Цебенко Мирослав
3. Брезецький Олександр
1. Шевців Вікторія
2. Гайда Оля
3. Коропецька Уляна

Усі результати: http://chess-results.com/tnr406400.aspx?lan=12&art=1&rd=9