Збірна України – чемпіон Європи серед дівчат до 18 років!

Юні українські шахістки – найсильніші у Європі – учора наші спортсменки здобули статус чемпіонок. Такий командний результат чемпіонату Європи серед юнаків та дівчат у віковій категорії до 18 років, що завершився у Словенії. Приємно здивувала юнацька команда України, здобувши на змаганнях бронзу.

Вже за тур до завершення чемпіонату наша команда дівчат у складі Юлії Осьмак і Олени Мартинко стали безапеляціними лідерами змагань. У сумі дівчата здобули 11 командних очок і, як результат – звання чемпіонок Європи. Срібло та бронза дістались командам Польщі (“А” і “В”).

Наші бронзові медалісти-юнаки набрали в сумі 14,5 очок (В.Ветошко – 4 очка, М.Бєлоус, В.Бахмацький, Ю.Крикун – по 3,5 очка). Їх обійшли команди з Ізраїлю та Угорщини. Для українських шахістів – пекрасний резуотат, зважаючи на те, що за середнім рейтингом вони були восьмими на старті.

Львівська обласна шахова федераціця вітає наших спортсменів та бажає їм подальших перемог!