Присвоєння розрядів. Вересень 2020

Згідно з нормативами Єдиної спортивної кваліфікації України у вересні 2020 року розряди виконали такі шахісти:

4 розряд:

Кваліфікаційні змагання з нормою 4 розряду

вул. Варшавська 

20.09.2020 р.:

  1. Звоник Дмитро
  2. Бабій Маркіян
  3. Іваньо Ярослав
  4. Тропіна Дар’я
  5. Синюта Захар
  6. Рибєв Іван
  7. Карпов Владислав

Закритий дитячий кваліфікаційний шаховий турнір «Сихів Фест» з нормою 4-го розряду

Культурно-освітній центр імені Довженка

26.09.2020 р.:

  1. Перемітін Марк
  2. Лисович Соломія
  3. Паращук Северин

Відкритий дитячий шаховий турнір «Я люблю шахи»

м. Львів, Рясне-Руська – “Термінал А”

27.09.2020 р.:

  1. Голубятнікова            Лаура

XXII турнір з шахів пам’яті Івана Федьківа

с. Угерсько 

27.09.2020 р.:

  1. Явдик Ростислав
  2. Паламарчук Остап

3 розряд:

Кваліфікаційні змагання з нормою 3 розряду

ЛОШФ

20.09.2020 р.:

  1. Баклажков Владислав
  2. Тарнавчик Олена

Закритий дитячий кваліфікаційний шаховий турнір «Сихів Фест» з нормою 3-го розряду

Культурно-освітній центр імені Довженка

26.09.2020 р.:

  1. Яцук Дмитро
  2. Свачій Анастасія

Відкритий дитячий шаховий турнір «Я люблю шахи»

м. Львів, Рясне-Руська – “Термінал А”

27.09.2020 р.:

  1. Матієвський Ростислав
  2. Василів Дем’ян 
  3. Зворська Олеся
  4. Павлик Максим

XXII турнір з шахів пам’яті Івана Федьківа

с. Угерсько 

27.09.2020 р.:

  1. Дашковський Мар’ян
  2. Шкляр Віталій
  3. Чайка Віталій


2 розряд:

Відкритий Чемпіонат Львівської області з шахів серед юнаків і дівчат до 8 років

м. Новояворівськ

11-13.09.2020 р.:

  1. Ціх Владислав
  2. Корчевський Володимир

Відкритий Чемпіонат Львівської області з шахів серед юнаків і дівчат до 10 років

м. Новояворівськ

11-13.09.2020 р.:

  1. Соболь Матвій           

1 розряд:

Відкритий Чемпіонат Львівської області з шахів серед юнаків і дівчат до 8 років

м. Новояворівськ

11-13.09.2020 р.:

  1. Молчанов Роман

Відкритий Чемпіонат Львівської області з шахів серед юнаків і дівчат до 10 років

м. Новояворівськ

11-13.09.2020 р.:

  1. Міщук Мар’ян