Юні таланти. І етап 2020. Результати

Новий сезон Кубку Львівщини з шахів “Юні таланти” розпочався цього року зі Стрия. І етап зібрав 166 учасників віком від 5 до 9 років з багатьох куточків нашої області, зокрема зі Самбора, Городка, Новояворівська, Пустомит, Жовкви, Червонограду, Миколаєва, Рави-Руської, Сокалю, Соснівки, Винників, Пасік-Зубрицьких, Сколе, Дрогобича, Славська, Львова та звичайно міста-господаря 1-го етапу, Стрия.

ПЕРЕМОЖЦІ та ПРИЗЕРИ в ІНДИВІДУАЛЬНОМУ заліку:

Хлопці до 9 років:
1. Стояновський Назар (8,5 очок, тренер Ю. Савчук, Львівська шахова академія)
2. Паньків Максим (8 очок, тренер В. Палагіцький, Івано-Франківськ)
3. Ботош Дмитро (7,5 очок, тренер Ю. Савчук, Львівська шахова академія)

Дівчата до 9 років:
1. Телюк Анастасія (7 очок, тренер А. Грех, Е2-Е4 Городок)
2. Попова Анастасія (6, тренер А. Грех, Е2-Е4 Львів)
3. Мозола Яна (6, очок, тренер А. Грех, Е2-Е4 Городок)

Хлопці до 7 років:
1. Винничук Лев (6, тренер А. Грех, Е2-Е4 Львів)
2. П’юрик Євгеній (6, тренери М. Мацейко, С. Борецький, Львівська шахова академія)
3. Гривастов Роман (5,5, тренер А. Ромашов, КЗ ДЮСШ “Дебют”)

Дівчата до 7 років:
1. Зворська Олеся (5,5, тренер М. Матвієнко, Е2-Е4 Городок)
2. Губка Франческа (5,5, тренер Р. Губка, ДЮСШ “Тризуб+”)
3. Грех Анастасія (5 очок, тренер М. Матвієнко, Е2-Е4 Городок)

ПЕРЕМОЖЦІ та ПРИЗЕРИ в КОМАНДНОМУ заліку

До 9 років:

1. Львівська шахова академія, тренер Ю. Сачук, 21,5 очок
– Стояновський Назар
– Ботош Дмитро
– Ульгурський Владислав

2. КЗ ДЮСШ “Дебют”, тренер А. Ромашов, 20,5 очок
– Сербін Єгор
– Закревський Матвій
– Карпінець Захар

3. Е3-Е4, тренер А. Грех, 20 очок
– Телюк Анастасія, 
– Винничук Северин, 
– Конюшко Володимир

До 7 років:

1. Львівська шахова академія, тренери М. Мацейко та С. Борецький, 21,5 очок
– Пюрик Євген
– Третяк Ігор
– Калник Данило

2. Е2-Е4, тренер М. Матвієнко, 20,5
– Зворська Олеся
– Чайковський Олесій 
– Грех Анастасія

3. КЗ ДЮСШ “Дебют”, тренер А. Ромашов, 14,5 очок
– Гривастов Роман
– Молибога Марко
– Щербина Олександр

Усі результати: https://chess-results.com/tnr515769.aspx?lan=1&art=1&rd=9

Фотографії з турніру можна переглянути за посиланням: https://www.facebook.com/media/set/?set=oa.2955276101162064&type=3

Дякуємо за якісну організацію Олександру Соловйову та Олегу Музичуку, суддівському колективу на чолі з Миколою Костівим, а також Стрийській ЗОШ №3 за прийом у своїх стінах.

Наступний, ІІ етап відбудеться 22 березня у Винниках.