Присвоєння розрядів. Лютий 2020

Згідно з нормативами Єдиної спортивної кваліфікації України у лютому 2020 року розряди виконали такі шахісти:

4 розряд:

Відкритий кваліфікаційний турнір «Змагання поколінь» з нормою 4 розряду, 02.02.2020 р.:

  1. Куляса Ігор
  2. Хлян Степан
  3. Ганжа Ігор
  4. Самойлов Денис

Сімейний шаховий турнір “Мама, тато, я – шахова сім’я”, 02.02.2020 р.:

  1. Маланчак Степан
  2. Поліщук Микола

Чемпіонат Сихова, 09.02.2020 р.:

  1. Онищенко Віталій
  2. Ткаленко Євген
  3. Безкоровайник Володимир

XIV Шаховий турнір «Пам’ять воїнам Афганістану» Турнір Г (турнір початківців), 9.02.2020 р.:

  1. Галай Діана
  2. Яцків Максим
  3. Криштофор Дам’ян
  4. Пасічник Захар
  5. Павлик Олександр
  6. Косяк Даниїл

Першість Самбора, 16.02.2020 р.:

  1. Сарахман Тарас
  2. Петрунів Дмитро
  3. Кузбит Григорій
  4. Палій Олексій
  5. Кабай Владислав
  6. Дзюба Назарій
  7. Карп’як Святослав

Юні таланти – Етап І, Стрий, 22.02.2020 р.:

  1. Зелінський Тимофій
  2. Сербай Володимир
  3. Мазур Максим
  4. Деренько Кирило

Першість шахової школи Василя Іванчука з нормою 4 розряду, 22-23.02.2020 р.:

  1. Хлєбніков Олексій
  2. Хлян Остап
  3. Хлєбніков Лев
  4. Шеремета Роман
  5. Штойко Ростислав

Закрита першість ЛША, 23.02.2020 р.:

  1. Ярема Остап
  2. Дачишин Богдан
  3. Шварик Дмитро
  4. Дорофей Остап
  5. Семенько Ігор
  6. Дунець Соломія
  7. Семко Данило
  8. Вербовський Дем’ян
  9. Пип’юк Марина

Відкриті кваліфікаційні змагання на виконання 4 розряду, ЛОШФ, 29.02.2020 р.:

  1. Кухар Юрій
  2. Сарабаха Юрій
  3. Соболь Матвій
  4. Стадник Божена
  5. Нашиванко Олександр
  6. Мазуркевич Михайло
  7. Котик Ярина
  8. Студенний  Матвій
  9. Степанчак Іван
  10. Гайдін Михайло
  11. Антошко Віталій
  12. Цюра Кирило
  13. Стадник  Макар
  14. Карабин  Максим
  15. Горб’як Євген
  16. Луковцев Максим
  17. Яцишин Ілля
  18. Бахор  Максим
  19. Пришляк  Марія
  20. Заблоцький Данило
  21. Лаврик Сергій
  22. Жмулинський  Володимир
  23. Магала Павло
  24. Ковальчук-Данилів Софія
  25. Бегей Ангеліна

3 розряд:

Відкритий кваліфікаційний турнір «Змагання поколінь» з нормою 3 розряду, 02.02.2020 р.:

  1. Бодух Тарас
  2. Андрійчук Оксана
  3. Куляса Богдан

Сімейний шаховий турнір “Мама, тато, я – шахова сім’я”, 02.02.2020 р.:

  1. Котормус Тарас

Чемпіонат Сихова, 09.02.2020 р.:

  1. Лазор Софія
  2. Хомицька Оксана

XIV Шаховий турнір «Пам’ять воїнам Афганістану» Турнір В (турнір 4 розряду), 9.02.2020 р.:

  1. Карпів Вероніка

Кваліфікаційний турнір з нормою виконання 3 розряду, Львів Е2-Е4, 16.02.2020 р.:

  1. Панилик Данило
  2. Скальський Дмитро
  3. Устяк Маркіян
  4. Маковець Дмитро

Юні таланти – Етап І, Стрий, 22.02.2020 р.:

  1. Гривастов Роман
  2. Деміх Матвій
  3. Стецьків Анастасія

Першість шахової школи Василя Іванчука з нормою 3 розряду, 22-23.02.2020 р.:

  1. Жеребух Максим
  2. Тягнибок Дарій
  3. Кунта Анна

Закрита першість ЛША, 23.02.2020 р.:

  1. Пінас Ігор

Відкриті кваліфікаційні змагання на виконання 3 розряду, ЛОШФ, 29.02.2020 р.:

  1. Філіпенко Данило
  2. Кіпень Святослав
  3. Пацкун Віталій
  4. Дорош Данило
  5. Кашинський Павло
  6. Станько Лук’ян

2 розряд:

Кваліфікаційний командний турнір ЛОШФ, 1-2.02.2020 р.:

  1. Родак Юліанна
  2. Довгалюк Захар
  3. Троян Данило
  4. Білас Катерина
  5. Пінаєв Ігор
  6. Мурдза Маркіян

Першість шахової школи Василя Іванчука – турнір В, 8-9.02.2020 р.:

  1. Демій Ігор

XIV Шаховий турнір «Пам’ять воїнам Афганістану» Турнір Б (з нормою 2 розряду), 8-9.02.2020 р.:

  1. Карпінець Захар
  2. Звір Ілля

Першість шахової школи Василя Іванчука з нормою 2 розряду, 22-23.02.2020 р.:

  1. Михайловський Тимофій

1 розряд:

Кваліфікаційний командний турнір ЛОШФ, 1-2.02.2020 р.:

  1. Стойко Олег
  2. Чернов Давид
  3. Вей Христина

Першість шахової школи Василя Іванчука – турнір А, 7-9.02.2020 р.:

  1. Романів Андрій
  2. Коротошин Богдан