Присвоєння розрядів. Січень 2020

Згідно з нормативами Єдиної спортивної кваліфікації України у січні 2020 року розряди виконали такі шахісти:

4 розряд:

Турнір до дня св.. Миколая – Ралівка, 19.12.2019 р.:

  1. Рочняк Роман
  2. Берендєєва Єлизавета
  3. Шийко Захар
  4. Мариненко Віталій
  5. Шийка Назар
  6. Шевців Роман

Відкриті кваліфікаційні змагання «Різдво у Львові»  – турнір Г, 5.01.2020 р.:

  1. Пацкун Віталій
  2. Кузьмін Олександр
  3. Гречанюк Володимир
  4. Мелех Роман
  5. Овчаров Захар
  6. Рупов Роман
  7. Заставний Вадим
  8. Дмитрук Ігор
  9. Ткачук Андрій
  10. Гупало Іван
  11. Ворона Анастасія
  12. Клуб Оля

Різдвяні зустрічі – с. Жовтанці, 17.01.2020 р.:

  1. Оброцький Мирослав
  2. Оброцька Юлія
  3. Челак Данило
  4. Думич Назарій
  5. Голяницька Ярина
  6. Кушинський Андрій
  7. Андрусяк Дмитро
  8. Поворозник Микола
  9. Челак Маркіян

Відкрита першість ШК “Е2-Е4” серед початківців, 25.01.2020 р.:

  1. Романишин Ростислав
  2. Коновалов Ернест
  3. Тіхонова Ірина
  4. Калник Данило
  5. Ярош Марта
  6. Музика Христина
  7. Федунь Данило
  8. Зарицький Роман
  9. Прокурат Андрій
  10. Мац Маргарита
  11. Бубела Лука
  12. Біленький Данило
  13. Біленький Віталій
  14. Півторак Іван
  15. Данильченко Катерина
  16. Деркач Юрій
  17. Гетьман Еней
  18. Трусов Олександр
  19. Яремійчук Михайло
  20. Кіракосян Діана

Зимовий кубок НШК 2020, 25.01.2020 р.:

  1. Скоропад Марко
  2. Покиньброда Андрій
  3. Гевало Святослав
  4. Крук Іван
  5. Кіпран Микита
  6. Пузиревський Олександр
  7. Цвик Якуб
  8. Хробак Тимофій

3 розряд:

Турнір до дня св.. Миколая – Ралівка, 19.12.2019 р.:

  1. Дерев’янко Віталій

Відкриті кваліфікаційні змагання «Різдво у Львові»  – турнір В, 5.01.2020 р.:

  1. Боднар Максим
    1. Кулинич Ілля
    1. Кіцера Назарій
    1. Гула Вероніка

Кваліфікаційний турнір ДЮСШ «Старт» на виконання 3 розряду, 9.01.2020 р.:

  1. Волощук Тарас

Відкрита першість ШК “Е2-Е4” серед 4 розрядів, 26.01.2020 р.:

  1. Хом’як Михайло
  2. Білас Ольга
  3. Корчевський Володимир
  4. Лесик Максим
  5. Юних Дарина

Кваліфікаційний командний “Першість шахової школи Василя Іванчука”, 26.01.2020 р.:

  1. Аліна Балух
  2. Маркіян Андрійчук

2 розряд:

Кваліфікаційний турнір ДЮСШ «Старт» на виконання 2 розряду, 1-3.01.2020 р.

  1. Василевич Анастасія
  2. Красільников Євген

Відкриті кваліфікаційні змагання «Різдво у Львові»  – турнір Б, 2-4.01.2020 р.:

  1. Пирін Сергій
  2. Ковалишин Юліанна

Mukachevo Christmas – 2020 – A, 09-13.01.2020 р.:

  1. Загайний Арсеній

“Йордан у Львові” – Відкриті кваліфікаційні змагання, 17-18.01.2020 р.:

  1. Висоцький Олексій

Відкрита першість ШК “Е2-Е4” серед 3 розрядів, 26.01.2020 р.:

  1. Андруник Ярослав
  2. Бурикін Роман

1 розряд:

Кваліфікаційний турнір ДЮСШ «Старт» на виконання 1 розряду, 1-3.01.2020 р.

  1. Урбанський Назар

Відкритий чемпіонат Львівської області до 20 років, 26.01.2020 р.:

  1. Загайний Арсеній