Присвоєння розрядів. Грудень 2019

Згідно з нормативами Єдиної спортивної кваліфікації України у грудні 2019 року розряди виконали такі шахісти:

4 розряд:

День шахів, Ралівка, 19.07.2019 р.:

  1. Іванішин Дмитро
  2. Тимців Володимир
  3. Бобак Ростислав
  4. Чорнобай Антон
  5. Вуйцик Володимир
  6. Кучманич Ігор
  7. Венгрин Орест
  8. Кузьо Андрій

Шахова Родина — 4 етап, 01.12.2019 р.:

  1. Говоруха Юрій
  2. Демій Ігор

Шаховий фестиваль присвячений дню Св.Миколая 2019 — Б, 14.12.2019 р.:

  1. Наконечний Захар 
  2. Робота Микита 
  3. Сидор Маркіян 
  4. Балянда Ромар 
  5. Сорока Максим 
  6. Ваньо Владислав 

Зимовий кубок Шахової Майстерні та КМДШ, 22.12.2019 р.:

  1. Меуш Андрій
  2. Цепенда Валерій
  3. Балянда Роман
  4. Сивуляк Максим
  5. Загарюк Данило
  6. Лапицький Владислав
  7. Павлишин Діана
  8. Скочиляс Маркіян
  9. Молчанова Тетяна
  10. Сокальчук Назар
  11. Дубницький Юрій
  12. Сікиринський Даниїл
  13. Федик Андрій
  14. Кіс Марія

Першість шахової школи В. Іванчука 27- 29 грудня 2019р.:

  1. Саврун Лук’ян
  2. Манько Аскольд
  3. Сологуб Любомир
  4. Гавришкевич Тарас

Відкрита першість школи 3D Турнір В, 21.12.2019 р.:

  1. Олійник Дмитро
  2. Гасюк Тарас
  3. Процак Софія
  4. Фікташ Владислав
  5. Долгая Анастасія
  6. Яцук Дмитро

Закрита першість ЛША «Шаховий Миколай» Турнір В, 21.12.2019 р.:

  1. Романишин Богдан
  2. Пігут Михайло
  3. Невестюк Арсен

Дитячий шаховий турнір присвячений Дню святого Миколая (м. Стрий) Турнір Б, 22.12.2019 р.:

  1. Красільнікова Надія
  2. Притула Михайло
  3. Романик Софія
  4. Луцик Іванна
  5. Маркович Владислав
  6. Спас Остап
  7. Іванів Тарас
  8. Жемевка Ілля
  9. Матвіїв Данило
  10. Сікан Остап
  11. Флюнт Михайло
  12. Штим Олександр

3 розряд:

Відкрита пршість Кам’янка-Бузька, 24.11.2019 р.:

  1. Славич Соломія

Шахова Родина — 4 етап, 01.12.2019 р.:

  1. Демій Руслан

Шаховий фестиваль присвячений дню Св.Миколая 2019 — А, 14.12.2019 р.:

  1. Дубенський Андрій 
  2. Підгайний Віталій 
  3. Ковалишин Дмитро 

Зимовий кубок Шахової Майстерні та КМДШ, 22.12.2019 р.:

  1. Шеремета Олеся

Кваліфікаційний турнір з нормою 3 розряду, 15.12.2019 р.:

  1. Демій Ігор
  2. Осейчук Остап

Першість шахової школи В. Іванчука 27- 29 грудня 2019р.:

  1. Брезецький Олександр

Відкритий чемпіонат БДЮТ Червонограда з нормою 3-го розряду, 1.12.2019 р.:

  1. Гринів Олександр
    1. Побережник Максим
    1. Лукач Станіслав

Відкрита першість школи 3D Турнір А, 21.12.2019 р.:

  1. Процьків Андрій

Закрита першість ЛША «Шаховий Миколай» Турнір В, 21.12.2019 р.:

  1. Залога Владислав

Дитячий шаховий турнір присвячений Дню святого Миколая (м. Стрий) Турнір А, 22.12.2019 р.:

  1. Сович Назар
    1. Красільников Ростислав
    1. Прохніцька Христина

2 розряд:

Командний кваліфікаційний турнір, 8.12.2019 р.:

  1. Тішалков Захар
  2. Сайчук Денис
  3. Буслик Богдана
  4. Альохін Олександр

Зимовий кубок Шахової Майстерні та КМДШ, 22.12.2019 р.:

  1. Баглай Діана

Першість шахової школи В. Іванчука 27- 29 грудня 2019р.:

  1. Крук Роман
  2. Молчанов Роман
  3. Мелько Назар

Відкритий чемпіонат БДЮТ Червонограда з нормою 2-го розряду – турнір А, 7-8.12.2019 р.:

  1. Тюрін Ростислав

Відкритий чемпіонат БДЮТ Червонограда з нормою 2-го розряду – турнір B, 7-8.12.2019 р.:

  1. Петрашкевич Андрій
  2. Гульгун Павло

1 розряд:

Командний кваліфікаційний турнір, 8.12.2019 р.:

  1. Тішалков Матвій
  2. Сайчук Олексій
  3. Швирьов Євгеній
  4. Петрів Остап
  5. Стецький Віктор
  6. Зінченко Маркіян

Першість шахової школи В. Іванчука 27- 29 грудня 2019р.:

  1. Волошин Павло
  2. Рак Святослав