Присвоєння розрядів. Листопад 2019

Згідно з нормативами Єдиної спортивної кваліфікації України у листопаді 2019 року розряди виконали такі шахісти:

4 розряд:

Закрита першість шахового Лева, 10.10.2019 р.: 

  1. Березовський Ярема
  2. Рибак Лук’ян
  3. Пітусь Святослав
  4. Галабуда Богдан
  5. Солук Ліля
  6. Гайда Юлія

Шахова Родина — 3 етап, 03.11.2019 р.:

  1. Гривастов Володимир
  2. Синицький Ігор

Кубок Львівської області — Юні таланти, 8 етап, Соснівка, 03.11.2019р.:

  1. Домінський Данило
  2. Корчевський Володимир
  3. Перепелиця Богдан

Кваліфікаційний турнір з нормою 4 розряду, 10.11.2019 р.:

  1. Середницький Богдан
  2. Федорук Дем’ян
  3. Довгалюк Вікторія
  4. Розквас Олексій
  5. Попко Тетяна
  6. Бойків Юрій
  7. Степанов Данило
  8. Гаврилюк Юрій
  9. Баб’як Вероніка
  10. Тимощук Юрій
  11. Шиприкевич Надія
  12. Овакімян Анаіт
  13. Шевчук Роман
  14. Кавлер Юрій
  15. Мелех Олександр
  16. Тарнавчик Олена
  17. Біляковська Оксана

Кваліфікаційний турнір з нормою 4 розряду, 23.11.2019 р.:

  1. Бішко Матвій
  2. Стадник Назар
  3. Маркіна Дар’я
  4. Снєда Петро
  5. Ролько Анна
  6. Лисаков Нікіта
  7. Гамарнік Антон
  8. Червінка Матвій
  9. Копильчак Костянтин
  10. Кашинський Павло

Відкритий чемпіонат БДЮТ Червонограда, 23.11.2019 р.:

  1. Лисенко Віталій
  2. Маковець Дмитро
  3. Черкас Юлія
  4. Кіпень Святослав
  5. Карпів Вероніка
  6. Деміх Матвій
  7. Корчевський Володимир
  8. Гібляк Відана
  9. Філяс Андрій
  10. Дашковський Дмитро
  11. Лисак Олександр
  12. Нижник Данило
  13. Гіга Андрій

Першість шахової школи В. Іванчука, 24.11.2019 р.:

  1. Романків Андрій
  2. Київський Володимир
  3. Полякова Анна
  4. Мочерад Софія
  5. Грагер Максим
  6. Опайнич Калина
  7. Петраш Діана

Відкрита пршість Кам’янка-Бузька, 24.11.2019 р.:

  1. Петльоха Олег
  2. Селезньов Олександр
  3. Сало Роман
  4. Кічула Михайло
  5. Кушпіт Уляна

Кубок Львівської області — Юні таланти, фінал, Винник, 30.11.2019р.:

  1. Флюнт Михайло

3 розряд:

Шахова Родина — 3 етап, 03.11.2019 р.:

  1. Яломистий Ігор
  2. Сайчук Олег
  3. Цісарук Борис

Кубок Львівської області — Юні таланти, 8 етап, Соснівка, 03.11.2019р.:

  1. Гринчук Маркіян

Кваліфікаційний турнір з нормою 3 розряду, 09.11.2019 р.:

  1. Маньковський Спартак
  2. Гаврилюк Данило
  3. Матвеєв Юрій
  4. Галуш Юрій
  5. Наконечна Єлизавета

Кубок Львівської області — Юні таланти, 9 етап, Давидів, 17.11.2019р.:

  1. Ізотова Анастасія
  2. Рожко Денис
  3. Тіхонов Максим
  4. Альохін Матвій
  5. Піхур Олег
  6. Тлумак Остап

Кваліфікаційний турнір з нормою 3 розряду, 24.11.2019 р.:

  1. Огоновський Роман
  2. Тренич Владислав
  3. Горбань Марко
  4. Чорній Ольга
  5. Биков Олексій

Першість шахової школи В. Іванчука, 24.11.2019 р.:

  1. Демкович Устим
  2. Касьяненко Владислав
  3. Оксанич Юрій

Відкрита пршість Кам’янка-Бузька, 24.11.2019 р.:

  1. Тимчишин Мирослав
  2. Хаврона Йосиф
  3. Коземко Мирон
  4. Янюк Дмитро

2 розряд:

Кваліфікаційний турнір з нормою 2 розряду, 10.11.2019 р.:

  1. Бандрівський Павло
  2. Телюк Анастасія

Кваліфікаційний турнір з нормою 2 розряду, 24.11.2019 р.:

  1. Дорошенко Арій
  2. Наконечний Ярема
  3. Рожко Роман

1 розряд:

Першість шахової школи В. Іванчука, 24.11.2019 р.:

  1. Пенцко Станіслав
  2. Ждиняк Всеволод
  3. Тулай Степан