Присвоєння розрядів. Жовтень 2019

Згідно з нормативами Єдиної спортивної кваліфікації України у жовтні 2019 року розряди виконали такі шахісти:

4 розряд:

Шахтарські Зірки, турнір Б, 28.09.2019 р.:

  1. Леньо Вадим
  2. Палюх Ілля

Шахтарські Зірки, турнір С, 28.09.2019 р.:

  1. Лесик Максим
  2. Наконечний Захарій
  3. Романчук Ігор

Осінній кубок Львова, турнір Е, 11.10.2019 р.:

  1. Тлумак Остап
  2. Кулинич Ілля
  3. Бойко Максим
  4. Яремків Оксана
  5. Утлов Володимир
  6. Волошин Зеновій
  7. Комарницький Олександр
  8. Гребенюк Сергій
  9. Головко Анастасія
  10. Хацко Артур
  11. Борисов Кирило
  12. Ганжа Владислав

Осінній кубок “Think Global 2019”, 19.10.2019 р.:

  1. Щербина Олександр
  2. Рудакевич Юліан
  3. Партика Лінда
  4. Чабан Олексій

Кваліфікаціний шаховий фестиваль, турнір з нормою 4 розряду, 20.10.2019 р.:

  1. Слабий Іван
  2. Репета Вадим
  3. Гусак Василь
  4. Колос Лука
  5. Шира Андрій
  6. Батура Василь
  7. Лаврук Ярослав
  8. Король Денис
  9. Яцишин Василь
  10. Колос Кирило
  11. Цібеленко Михайло
  12. Котляров Альберт
  13. Березінський Тарас
  14. Ковалик Маркіян
  15. Максимонько Нестор
  16. Галамай Максим
  17. Сахно Святослав

I-ий Відкритий кубок м. Сколе з шахів, 20.10.2019 р.:

  1. Горбенко Георгій
  2. Калиневич Дмитро
  3. Лесів Олег
  4. Ліщишин Владислав
  5. Воротняк Василь
  6. Гаркот Микола
  7. Паращак Ірина
  8. Прохніцька Христина
  9. Красільніков Ростислав

Першість школи в. Іванчука, турнір Г, 27.10.2019 р.:

  1. Кожан Юлія
  2. Ковалишин Олександр
  3. Новак Андріана
  4. Новак Соломія
  5. Перхалець Юлія

3 розряд:

Шахтарські Зірки, турнір Б, 28.09.2019 р.:

  1. Мурдза Маркіян
  2. Рудюк Петро
  3. Федан Олексій

Vynnyky chess chalenge, турнір Б, 06.10.2019 р.:

  1. Третяк Ігор
  2. Рущак Марко
  3. Славич Богдан
  4. Підківка Максим
  5. ТебенькоЮрій

Осінній кубок Львова, турнір D, 11.10.2019 р.:

  1. Кишко Назар
  2. Кісь Тарас
  3. Рак Юліан
  4. Мисак Маркіян

Кубок Львівської області “Юні таланти”, Жовква, 13.10.2019 р.:

  1. Феджага Роман

Кваліфікаціний шаховий фестиваль, турнір з нормою 3 розряду, 19.10.2019 р.:

  1. Савка Богдан
  2. Гук Дем’ян
  3. Янів Віталій
  4. Мозола Яна

I-ий Відкритий кубок м. Сколе з шахів, 20.10.2019 р.:

  1. Голинський Богдан
  2. Кедьо Микола
  3. Карпюк Лук’ян
  4. Сливка Богдан
  5. Добровольський Ігор
  6. Осадчий Роман

Осінній марафон, Львів, 18.10.2019 р.:

  1. Семенченко Максим

Першість школи в. Іванчука, турнір В, 27.10.2019 р.:

  1. Безгін Ярослав
  2. Крисай Богдан

2 розряд:

Осінній кубок Львова, турнір С, 14.10.2019 р.:

  1. Серафим Владислав
  2. Веселовський Дмитро

Першість школи в. Іванчука, турнір Б, 27.10.2019 р.:

  1. Винничук Северин
  2. Франчук Володимир
  3. Переворська Олександра
  4. Стасюк Ярослав

1 розряд:

Осінній кубок Львова, турнір В, 14.10.2019 р.:

  1. Войтович Станіслав
  2. Криворучко Михайло
  3. Жук Максим

Кваліфікаціний шаховий фестиваль, турнір з нормою 1 розряду, 20.10.2019 р.:

  1. Легінович Максим
  2. Мочурад Яна

Першість школи в. Іванчука, турнір А, 27.10.2019 р.:

  1. Карпінець Андріан
  2. Смоляков Артем