Присвоєння розрядів. Червень-серпень 2019

Згідно з нормативами Єдиної спортивної кваліфікації України у червні-серпні 2019 року розряди виконали такі шахісти:

4 розряд

Відкрита першість Шахової майстерні 2019 — на виконання 4 розряду, 25.05.2019 р.:

  1. Бондаренко Богдан
  2. Стецюк Костянтин
  3. Стецюк Дмитро
  4. Возняк Юрій-Казимир

Турнір до Дня захисту дітей, Городок, 26.05.2019 р.:

  1. Витошко Олексій
  2. Зворська Олеся
  3. Грица Юрій
  4. Лучит Володимир
  5. Ярема Ярослав

Першість Школи В. Іванчука, 1-2 червня 2019 р.:

  1. Федуняк Степан
  2. Грицьків Владислав
  3. Королик Дар’я
  4. Гавриш Данило
  5. Бабак Богдан

Кваліфікаційний шаховий фестиваль на виконання 4 розряду, 23.06.2019 р.:

  1. Підківка Максим
  2. Савчук Богдан
  3. Чорній Ольга
  4. Туз Артур-Адріан
  5. Шевчук Юрій
  6. Романів Маркіян
  7. Суль Богдан
  8. Бірюкова Софія
  9. Гуменюк Марко
  10. Тихий Богдан
  11. Марутяк Василь
  12. Скальський Дмитро
  13. Безнощак Дмитрора
  14. Пелик Максим
  15. Ватаманюк Ксенія
  16. Кульчицький Гліб
  17. Тимків Захар
  18. Романчак Денис
  19. Гетьманчук Артур
  20. Зейдель Ілля
  21. Беднарчук Юрій
  22. Ковальчук Григорій

Кваліфікаційний шаховий фестиваль на виконання 4 розряду, 06.07.2019 р.:

  1. Стибель Тарас
  2. Сенюк Ярослав
  3. Польчин Матфій

День шахів, Ралівка, 20.07.2019 р.:

  1. Венгрин Орест
  2. Кузьо Андрій

Першість школи В. Іванчука на виконання 4 розряду, 27.07.2019 р.:

  1. Федуняк Анна
  2. Мельцен Давид

Кубок Львова, Галицька Здоба опен — відкритий дитячий турнір, 17.08.2019 р.:

  1. Годун Сергій

Першість школи В. Іванчука на виконання 4 розряду, 01.09.2019 р.:

  1. Троян Юрій
  2. Лаба Данило

3 розряд:

Чемпіонат Івано-Франківської області до 8 років, 04.05.2019 р.:

  1. Крук Микола
  2. Крук Роман

Турнір до Дня захисту дітей, Городок, 26.05.2019 р.:

  1. Карпінець Захар

Відкрита першість Шахової майстерні 2019 — на виконання 3 розряду, 26.05.2019 р.:

  1. Горщук Вадим
  2. Дубченко Марко

Першість Школи В. Іванчука, 1-2 червня 2019 р.:

  1. Масняк Юрій
  2. Янюк Олег

4-й Меморіал Чорноморця, турнір Д, 01.06.2019 р.:

  1. Процьків Петро
  2. Марусин Яна

Кваліфікаційний шаховий фестиваль на виконання 3 розряду, 22.06.2019 р.:

  1. Конюшко Володимир
  2. Чикова Соломія
  3. Сербін Микола
  4. Пасірський Ярослав
  5. Стецюк Дмитро
  6. Ульгурський Владислав

Кваліфікаційний шаховий фестиваль на виконання 3 розряду, 07.07.2019 р.:

  1. Іваницький Данило
  2. Нарівський Юрій
  3. Оленюк Віктор
  4. Семків Богдан

Відкрита першість КЗ ДЮСШ Дебют (на 3 розряд), 13.07.2019 р.:

  1. Щурко Олексій

Турнір 4 розрядників, Славське, 22.07.2019 р.:

  1. Заяць Юліан
  2. Гнатишин Микола
  3. Поливко Максим

Турнір до дня Шахів, Городок, 20.07.2019 р.:

  1. Дацьків Анна- Марія

День шахів, Ралівка, 20.07.2019 р.:

  1. Іванішин Дмитро
  2. Тимців Володимир
  3. Бобак Ростислав
  4. Чорнобай Антон
  5. Вуйцик Володимир
  6. Кучманич Ігор

Першість школи В. Іванчука на виконання 3 розряду, 28.07.2019 р.:

  1. Висоцький Олексій
  2. Гриців Оксана

Першість школи В. Іванчука на виконання 3 розряду, 03.08.2019 р.:

  1. Федуняк Степан
  2. Сьома Юрій
  3. Мотиль Павло

Кубок Львова, Галицька Здоба опен — відкритий дитячий турнір, 17.08.2019 р.:

  1. Залужний Владислав
  2. Коляса Богдан

Першість школи В. Іванчука на виконання 3 розряду, 01.09.2019 р.:

  1. Опайнич Валентин

2 розряд:

Першість Школи В. Іванчука, 1-2 червня 2019 р.:

  1. Пенцко Станіслав
  2. Дашко Северин

Кваліфікаційний шаховий фестиваль на виконання 2 розряду, 23.06.2019 р.:

  1. Романів Андрій
  2. Давида Андрій
  3. Гордон Роман

Кваліфікаційний шаховий фестиваль на виконання 2 розряду, 07.07.2019 р.:

  1. Загайний Оскар
  2. Гавкер Маркіян
  3. Сірик Роман

Турнір 3 розрядників, Славське, 22.07.2019 р.:

  1. Волошинська Меланія

Першість школи В. Іванчука на виконання 2 розряду, 28.07.2019 р.:

  1. Буслик Андріана
  2. Сироїжка Назар

Першість школи В. Іванчука на виконання 2 розряду, 04.08.2019 р.:

  1. Мацюк Софія

Шаховий фестиваль — кваліфтурнір з нормою 2 розряду, 01.09.2019 р.:

  1. Тулай Степан
  2. Дацюк Данило
  3. Шандала Ростислав

Першість школи В. Іванчука на виконання 2 розряду, 01.09.2019 р.:

  1. Манко Амалія

1 розряд:

Чемпіонат України до 8 років, Одеса, 10.06.2019 р.:

  1. Величко Семен

Кваліфікаційний шаховий фестиваль на виконання 1 розряду, 23.06.2019 р.:

  1. Резнік Катерина
  2. Савич Максим

Турнір 2 розрядників, Славське, 24.07.2019 р.:

  1. Хомич Анна
  2. Гречишина Анна

Першість школи В. Іванчука на виконання 1 розряду, 04.08.2019 р.:

  1. Дашко Северин

Шаховий фестиваль — кваліфтурнір з нормою 1 розряду, 01.09.2019 р.:

  1. Дирів Андрій