Мартин Кравців і Яна Мочурад – переможці Відкритого Кубка Львова з шахів з рапіду

Відкритий Кубок Львова з шахів 2019 стартував з рапіду. Найкращими серед 285 учасників у шидких шахах виявились львів’яни: МГ Мартин Кравців переміг серед дорослих, Яна Мочурад перемогла усіх дітей.

РЕЗУЛЬТАТИ
ГАЛИЦЬКА ЗДОБА Open (Турнір Б)

1. ГМ Кравців Мартин (Львів)
2. ГМ Овсієвич Сергій (Мукачево)
3. ГМ Сивук Віталій (Миколаїв)
4. ГМ Вовк Юрій (Львів)
5. ГМ Богданович Станіслав (Одеса)
6. ГМ Ветошко Володимир (Львів, Городок)
7. ГМ Захарцов Владімір (Росія)
8. ММ Сабук Пьотр (Польща)
9. ГМ Бернадський Віталій (Чернівці)
10. МС Гальперін Платон (Чернігів)
11. ММ Ґадімбайлі Абдула (Азербайджан)
12. ММ Олеля Артем (Київ)

Категорія “Жінки”:
1. МС Барчук Ірина (Херсон)
2. ЖГМ Бабій Ольга (Тернопіль)
3. ЖММ Заксайте Саломея (Литва)

Категорія “elo 2000”
1. Терлецький Олег (Львів)
2. КМС Спис Влад (Київ)
3. Бабраускас Даріус (Литва)
4. Шала Максим (Львів)
5. КМС Тезіков В’ячеслав (Київ)
6. Свірлов Роман (Росія)

Категорія “Ветерани 60+”
1. ММ Муфік Ґоран (Хорватія)

Категорія “З особлвими потребами”
1. Дзюрак Віталій (Львів)

Категорія “Юнаки 2005 р.н. і мол.”
1. КМС Пальчук Андрій (Київ)

Категорія “Дівчата 2005 р.н. і мол.”
1. Староста Мартина (Польща)

Категорія “Юнаки 2007 р. н. і мол.”
1. КМС Петровський Вадим (Мукачево)

Категорія “Дівчата 2007 р.н. і мол.”
1. Скарбарчук Тетяна (Львів)

Усі результати: http://chess-results.com/tnr449951.aspx?lan=11&art=1&rd=9

ГАЛИЦЬКА ЗДОБА Open (Турнір В)
Основна Категорія U10

1. Мочурад Яна (Львів, М. Мацейко, С. Борецький)
2. Сироїжка Роман (Львів, О. Терлецький)
3. Сидорчук Олександр (Харків, О. Винниченко)
4. Мисюк Святослав (Львів, М. Герасименюк)
5. Жук Максим (Львів, А. Ромашов)
6. Рожко Роман (Львів, М. Мацейко, С. Борецький)
7. Гордон Роман (Львів, І. Нощенко)
8. Стойко Олег (Львів, М. Мацейко, С. Борецький)
9. Батіг Юрій (Новояворівськ, А. Матвійчук)
10. Дацюк Данило (Червоноград, А. Придун, І. Лещишак)

Категорія “Дівчата U10”
1. Єдинак Дарина (Винники, Т. Гись)
2. Синицька Анна (Пасіки-Зубрицькі, Р. Губка)
3. Манко Амалія (Італія)
4. Дацьків Анна-Марія (Львів, Д. Гривастов)
5. Саврун Яна (Городок, Мелешко В.)
6. Лисова Катерина (Київ)

Категорія U8
1. Тішалков Матвій (Львів, М. Казаков)
2. Чунис Юрій (Львів, М. Мацейко, С. Борецький)
3. Ракубовчук Данило (Ратне, Волинь, Д. Чуб)
4. Зіченков Олександр (Київ, Р. Кураян)
5. Гичкевич Віталій (Городок, І. Нощенко)
6. Салюк Борис (Львів, М. Костів)
7. Пенцко Станіслав (Львів, М. Мацейко, С. Борецький)
8. Крук Роман (Рогатин, Л. Олексин)
9. Масняк Юрій (Львів, В. Щербаков)
10. Крук Микола (Рогатин, Л. Олексин)

Категорія “Дівчата U8”
1. Телюк Анастасія (Городок, А. Грех)
2. Попова Анастасія (Львів, М. Матвієнко)
3. Корсунь Софія (Самбір, О. Марак)
4. Ростикус Вероніка (Львів, М. Матвієнко)
5. Бульбачинська Анна (Київ, А. Нечитайло)
6. Наконечна Єлизавета (Львів, М. Матвієнко)

Усі результатиhttp://chess-results.com/tnr449954.aspx?lan=11&art=1&rd=9

Фотоальбом: https://www.facebook.com/media/set/?set=oa.2549938445029167&type=3