Присвоєння розрядів. Травень 2019

Згідно з нормативами Єдиної спортивної кваліфікації України у травні 2019 року розряди виконали такі шахісти:

4 розряд:

Кубок області — Юні таланти, 5 етап, Самбір, 04.05.2019 р.:

  1. Коваль Олександр

Закрита першість ЛША — початківці, 05.05.2019 р.:

  1. Юних Дарина
  2. Дубровська Ірина
  3. Юних Юрій
  4. Петрик Олег
  5. Федоров Руслан

День міста Лева, турнір Г, 12.05.2019 р.:

  1. Поверляк Дмитро
  2. Скочиляс Софія
  3. Зайдовий Юрій
  4. Миколаєвич Дмитро
  5. Ворок Марта
  6. Шишков Віталій
  7. Голишко Артем
  8. Олійник Юрій
  9. Мацюк Вікторія
  10. Тепла Анна
  11. Гвардєєв Арсен
  12. Оганесян Марк
  13. Мастикаш Матвій
  14. Вужинський Денис
  15. Морозович Павло
  16. Мазур Павло
  17. Марутяк Данило
  18. Розквас Матвій
  19. Левицький Ян
  20. Кушнір Микита
  21. Файбиш Максим

Другий кубок щасливих дітей, турнір з нормою 4 розряду, 18.05.2019 р.:

  1. Бабенко Станіслав
  2. Сьорак Марія
  3. Одуха Владислав

Першість області серед учнів 1-8 класів, Ралівка, 19.05.2019 р.:

  1. Гриців Оксана
  2. Дикий Павло
  3. Мисак Матвій
  4. Багрій Віктор
  5. Висоцький Олексій
  6. Гринишин Маргарита
  7. Динис Сергій
  8. Дерев’янко Віталій

3 розряд:

Кубок області — Юні таланти, 5 етап, Самбір, 04.05.2019 р.:

  1. Бобак Ігор

Закрита першість ЛША — 4 розряд, 05.05.2019 р.:

  1. Маланчук Микола

День міста Лева, турнір В, 11.05.2019 р.:

  1. Мотиль Андрій
  2. Дрозд Григорій
  3. Владимеренко Денис
  4. Головатюк Назар

Чемпіонат шахової школи В. Іванчука, 12.05.2019 р.:

  1. Троян Данило

Командний турнір — Галицька Ліга, 19.05.2019 р.:

  1. П’юрик Євгеній

Першість області серед учнів 1-8 класів, Ралівка, 19.05.2019 р.:

  1. Боярчук Олександр
  2. Ковалишин Дмитро
  3. Вербинський Роман
  4. Васьківська Елізавета

2 розряд:

День міста Лева, турнір Б, 10.05.2019 р.:

  1. Коваль Назарій
  2. Шульга Данило
  3. Ждиняк Всеволод
  4. Мудра Мирослава

Командний турнір — Галицька Ліга, 19.05.2019 р.:

  1. Стойко Олег
  2. Синицька Анна
  3. Гарасим Данило
  4. Ботош Дмитро

Закрита першість ЛША на Пулюя, 20-29.05.2019 р.:

  1. Семенюк Данило
  2. Стояновський Назар

1 розряд:

Командний турнір — Галицька Ліга, 19.05.2019 р.:

  1. Левицький Любомир
  2. Гривастов Дмитро

Шахова класика, 26.05.2019 р.:

  1. Василенко Олексій
  2. Глова Маркіян
  3. Смерик Андрій