Присвоєння розрядів. Квітень 2019

Згідно з нормативами Єдиної спортивної кваліфікації України у квітні 2019 року розряди виконали такі шахісти:

4 розряд:

“Шахтарські Горизонти” – турнір Б, 24.03.2019 р.:

  1. Носаль Максим
  2. Гуль Назар
  3. Альохін Матвій

Відкрита першість школи “Дружньої до дитини”, турнір В, 13.04.2019 р.:

  1. Шеремет Анастасія
  2. Скриль Тайлер
  3. Молчановський Яромир
  4. Магдзяк Максим
  5. Мараховський Владислав
  6. Одуха Станіслав

Кваліфікаційний турнір з нормою 4 розряду, 14.04.2019 р.:

  1. Піхур Олег
  2. Гаврилюк Олександр
  3. Лацінник Вероніка
  4. Бугера Павло
  5. Мисак Маркіян
  6. Головатюк Назарій
  7. Цюник Юліан
  8. Окіс Маркіян
  9. Панчишин Остап
  10. Батурина Софія
  11. Перч Лев
  12. Коровій Анастасія
  13. Казакова Анастасія
  14. Маланюк Євгенія
  15. Северенчук  Микита
  16. Фойдер Ілля
  17. Мельничук Назар
  18. Ковалишин Максим
  19. Ярець Лук’ян
  20. Ващишин Остап
  21. Будзановський Ігор
  22. Лайкарі Лука
  23. Гула Вероніка
  24. Андрушків Юрій
  25. Гречан Юрій
  26. Бойцун Маркіян

Кубок області «Юні таланти», 4 етап, Стрий, 14.04.2019 р.:

  1. Карп`юк Лук`ян
  2. Блистів Роман
  3. Питлюк Богдан
  4. Бермес Юрій
  5. Бігус Павло
  6. Мазурик Надія
  7. Файковський Олексій
  8. Попович Роксолана

Шахова Родина -2019, 2 етап, 21.04.2019 р.:

  1. Матюха Олег

Закрита першість бібліотеки №4 Сихівська, 25.04.2019 р.: 

  1. Підгайний Михайло
  2. Пестерніков Артем
  3. Котовскі Поліна
  4. Міллер Святослав
  5. Дутко Лілія
  6. Степанчак Іван
  7. Бойко Юрій
  8. Зікєєв Юрій

3 розряд:

“Шахтарські Горизонти” – турнір Б, 24.03.2019 р.:

  1. Дацюк Данило

Чемпіонат Львівської області до 8 років, 07.04.2019 р.:

1. Тарнавчик Владислав

Відкрита першість школи “Дружньої до дитини”, турнір А, 13.04.2019 р.:

  1. Куліков Віктор

Кваліфікаційний турнір на виконання 3 розряду, 13.04.2019 р.:

  1. Гавкер Маркіян
  2. Кольба Марко
  3. Коваль Остап
  4. Мік Марко

Кубок області «Юні таланти», 4 етап, Стрий, 14.04.2019 р.:

  1. Авілова Вікторія
  2. Мартинюк Святослав
  3. Стояновський Назар

Весняний марафон — 2019, 17.04.2019 р.:

  1. Мужайло Софія

Кваліфікаційний турнір на виконання 3 розряду, 20.04.2019 р.:

  1. Довгалюк Захар
  2. Пінчак Захар
  3. Винничук Лев
  4. Переворська Олександра

Шахова Родина -2019, 2 етап, 21.04.2019 р.:

  1. Поліщук Олексій
  2. Басараб Олекса
  3. Лазор Тарас
  4. Брода Андрій
  5. Лущик Олег

2 розряд:

Відкритий чемпіонат Львівської області до 8 років, 07.04.2019 р.:

  1. Чунис Юрій
  2. Бокало Святослав
  3. Салюк Борис

Шахова Родина -2019, 2 етап, 21.04.2019 р.:

  1. Андруник Василь

1 розряд:

Першість школи В. Іванчука — турнір Б, 07.04.2019 р.:

1. Швед Дмитро