Присвоєння розрядів. Березень 2019

Згідно з нормативами Єдиної спортивної кваліфікації України у березні 2019 року розряди виконали такі шахісти:

4 розряд:
Різдвяні Зустрічі – Б (м. Соснівка), 12.01.2019 р.:
1. Личак Оксана
2. Дубенський Андрій
3. Мармаєвський Володимир
4. Калачник Віталій
5. Феденишин Денис

14 шаховий турнір “Пам’ять воїнам Афганістану” – Турнір Г, Жовква, 10.02.2019 р.:
1. Крок Данило
2. Гринчук Маркіян
3. Наконечний Олександр
4. Гринюк Тетяна
5. Соколов Максим
6. Кайда Ілля
7. Зубко Дмитро

Першість школи Іванчука з нормою 4 розряду, 24.02.2019 р.:
1. Липинська Діана
2. Безгін Ярослав
3. Кіцера Назарій
4. Балух Аліна
5. Ковальський Ярослав

Кваліфікаційний шаховий фестиваль — Турнір Г (виконання 4 розряду), 17.03.2019 р.:
1. Горщук Вадим
2. Мочульський Кирило
3. Належатий Тарас
4. Сосновський Орест
5. Мужик Наталя
6. Воробій Дмитро
7. Альохін Олександр
8. Огоновський Роман
9. Луківський Остап
10. Щепаняк Марія
11. Завельський Дмитро
12. Квич Андрій
13. Карпінець Захар
14. Зиньо Тарас
15. Мандзинець Максим
16. Гуда Сергій
17. Шишак Юрій
18. Гель Богдан
19. Борисов Максим
20. Бутурлін Ілля
21. Устяк Матвій
22. Войтюк Дем’ян
23. Гречкосій Андрій
24. Оліярник Руслан
25. Зиньо Богдан
26. Годій Ілля
27. Трембецький Мирон
28. Сосновська Анастасія
29. Квятковський Максим
30. Ганчук Левко
31. Бурик Олександр
32. Турчинський Лев

Дитячий шаховий турнір серед початківців,   24.03.2019р. ,  м.Стрий:
1. Нагірняк Владислав
2. Саталкін Захар
3. Матвіїшин Максим
4. Ватаг Руслан
5. Дробушар Назар

Першість школи В. Іванчука на виконання 4 розряду, 24.03.2019 р.:
1. ЖеребухМаксим
2. Панасюк Іван
3. Кокіш Ростислав
4. Шенюк Дмитро
5. Оліярник Матвій
6. Інжуватов Олександр
7. Нор Лук’ян
8. Олексій Богдан
9. Максимонько Остап

Березневі Рандеву, турнір Б, 30.03.2019 р.:
1. Галамага Матвій
2. Приставський Микита
3. Терлецький Віталій
4. Куйбіда Марко
5. Боженко Андрій

Кваліфікаційний турнір на виконання 4 розряду, 31.03.2019 р. :
1. Трембецький Віталій
2. Сізінцев Микола
3. Мозола Яна
4. Басумак Володимир
5. Дмитрів Любомир
6. Шеремета Мар’яна
7. Онишко Петро
8. Боднар Максим
9. Мінчак Марко
10. Кісь Тарас
11. Параняк Власта

3 розряд:
Різдвяні Зустрічі – Б (м. Соснівка), 12.01.2019 р.:
1. Цюприк Олександр

14 шаховий турнір “Пам’ять воїнам Афганістану” – Турнір В, Жовква, 10.02.2019 р.:
1. Брода Олена

Кваліфікаційний шаховий фестиваль — Турнір В (виконання 3 розряду), 16.03.2019 р.:
1. Ткач Олена
2. Сєдих Кирило
3. Лущик Назар
4. Горбань Максим
5. Крутіков Святослав
6. Боценюк Маркіян
7. Божик Данило

Першість школи В. Іванчука на виконання 3 розряду, 24.03.2019 р.:
1. Стасюк Ярослав
2. Великий Мар’ян

Березневі Рандеву, турнір А, 30.03.2019 р.:
1. Гладиш Данило

Кваліфікаційний турнір на виконання 3 розряду, 31.03.2019 р.:
1. Волошин Михайло
2. Наконечний Ярема
3. Сайко Микола
4. Жук Костянтин

2 розряд:
14 шаховий турнір “Пам’ять воїнам Афганістану” – Турнір Б, Жовква, 10.02.2019 р.:
1. Гах Остап

Першість школи Іванчука з нормою 2 розряду, 24.02.2019 р.:
1. Тішалков Матвій

Чемпіонат Львівської області серед юнаків та дівчат до 10 років, 10. 03.2019 р.:
1. Сивак Олексій
2. Криворучко Михайло
3. Карпінський Зеновій

Кваліфікаційний шаховий фестиваль — Турнір Б (виконання 2 розряду), 17.03.2019 р.:
1. Мочурад Яна
2. Янків Богдан
3. Микитенко Олександр
4. Хомиця Марко
5. Зяя Софія

Першість школи В. Іванчука на виконання 2 розряду, 24.03.2019 р.:
1. Сосновскі Даниїл
2. Петрів Остап

1 розряд:
Чемпіонат Львівської області серед юнаків та дівчат до 10 років, 10. 03.2019 р.:
1. Комар Дем’ян

Кваліфікаційний шаховий фестиваль — Турнір А (виконання 1 розряду), 17.03.2019 р.:
1. Волощук Святослав
2. Фіщук Владислав
3. Тарнавський Назар

Чемпіонат Стрия-2019 з класичних шахів, 24.03.2019 Р. :
1. Федунишин Павло