Присвоєння розрядів. Лютий 2019

Згідно з нормативами Єдиної спортивної кваліфікації України у лютому 2019 року розряди виконали такі шахісти:

4 розряд:
Першість шахової школи Василя Іванчука з нормою 4 розряду, 26.01 2019 р.:
1. Кунтий Остап
2. Химко Яна
3. Гаврилко Григорій
4. Когут Денис
5. Серафин Володимир
6. Демидяк Орест
7. Барна Володимир
8. Фільц Дем’ян
9. Шеремета Олеся

Відкритий кваліфікаційний шаховий фестиваль з нормою 4 розряду, 10.02.2019 р.:
1. Тренич Владислав
2. Тарнавчик Владислав
3. Дулібський Вадим
4. Сич В’ячеслав
5. Коропецька Уляна
6. Феджага Роман
7. Даньковський Роман
8. Вов’янка Софія
9. Синенький Артем
10. Гапчин Дмитро
11. Базильчук Андрій
12. Бокало Василь
13. Мировський Андрій
14. Кшецький Роман
15. Оленюк Віктор
16. Гаврилюк Данило
17. Ярощук Василь
18. Биков Олексій
19. Карпій Марко
20. Тебенько Юрій
21. Ступак Ігор
22. Родак Тарас
23. Следзь Лук’ян
24. Комарницька Юлія
25. Родіонов Денис
26. Третяк Ігор
27. Вовчанський Павло

Кваліфікаційний турнір з нормою 4 розряду, 23 лютого 2019 р.:
1. Казимир Максим
2. Левкович Володимир
3. Кузьменко Філіп
4. Устяк Маркіян
5. Воробйов Северин
6. Крук Роман
7. Бундзило Володимир
8. Паздерський Ігор
9. Гащук Василь
10. Нарівський Юрій
11. Крук Микола
12. Держицький Олег
13. Комар Даниїл
14. Іващишин Даниїл
15. Горбань Богдан
16. Дречевич Максим
17. Гупало Святослав
18. Шемчук Кирило
19. Угничев Арсен
20. Куртяк Роман
21. Мансуров Василь
22. Лаба Єва
23. Дзюба Назарій
24. Крісман Юрій

Кубок Львівської області «Юні таланти», 2 етап, Городок, 23.02.2019 р.:
1. Гринів Олександр

3 розряд:
Кубок Львівської області «Юні таланти», 1 етап, Городок, 27.01.2019 р.:

1. Ардель Юліан
2. Тюрін Ростислав
3. Веселовський Дмитро

Першість шахової школи Василя Іванчука з нормою 3 розряду, 27.01. 2019 р.:
1. Куждеба Дем’ян
2. Пінаєв Ігор

Відкритий кваліфікаційний шаховий фестиваль з нормою 3 розряду, 09.02.2019 р.:
1. Микитенко Олександр
2. Бойко Сергій
3. Сірик Роман
4. Семенюк Данило
5. Губка Франческа
6. Бондарчук Дмитро
7. Яремович Марко
8. Каторож Михайло

Кубок Львівської області «Юні таланти», 2 етап, Городок, 23.02.2019 р.:
1. Степанюк Дмитро
2. Тарнавський Олег

Кваліфікаційний турнір з нормою 3 розряду, 24 лютого 2019 р.:
1. Соханський Ростислав
2. Веселовський Дмитро
3. Шишка Марко
4. Шевців Вікторія
5. Процак Роман
6. Петрийчук Гліб

2 розряд:
Першість шахової школи Василя Іванчука з нормою 2 розряду, 03.02.2019 р.:

1. Бєлкін Нікіта
2. Підляська Софія
3. Вей Христина

Відкритий кваліфікаційний шаховий фестиваль з нормою 2 розряду, 10.02.2019 р.:
1. Галаїшин Соломія
2. Хомут Максим
3. Карпінець Андріан
4. Дерецький Олег

1 розряд:
14 кубок Червонограда на виконання 1 розряду, Червоноград, 25.12.2018 р.:

1. Петрашкевич Павло

Першість шахової школи Василя Іванчука з нормою 1 розряду, 03.02.2019 р.:
1. Павлів Остап
2. Драбич Владислав

Відкритий кваліфікаційний шаховий фестиваль з нормою 1 розряду, 10.02.2019 р.:
1. Кальмук Ярополк
2. Катеринчук Іван

Відкритий чемпіонат Львівської області до 18 років, 17.02.2019 р.:
1. Звіринський Данило