Присвоєння розрядів. Січень 2019

Згідно з нормативами Єдиної спортивної кваліфікації України у січні 2019 року розряди виконали такі шахісти:

4 розряд:
Дитячий шаховий турнір присвячений Дню святого Миколая, Стрий, 16.12.2018 р. :
1. Захарко Юрій
Першість Шахового Лева 2018, Львів, 31.12.2018р.:
1. Кухарський Максим
2. Продивус Тарас
3. Качмар Ярослав
Відкритий шаховий фестиваль “Маланка у Львові” турнір Г, 13.01.2019 р.:
1. Хачатрян Айк
2. Шевців Вікторія
3. Цебенко Мирослав
4. Брезецький Олександр
5. Смик Данило
6. Мерза Михайло
7. Бойко Володимир
8. Лазуркевич Олександр
9. Стасів давид
10. Сенюк Максим
11. Мерза Микола
12. Джула Северин
13. Политаха Олесь
14. Гайда Оля
15. Клиш Северин
Шахова Родина 2019 – 1 етап, 20.01.2019 р.:
1. Лемещук Юрій
2. Сироїжка Тарас
3. Хомицька Оксана
4. Савич Ігор
5. Цвик Орест
6. Бойко Володимир
7. Манько Сергій
8. Маньковський Спартак
9. Семенюк Андрій
10. Сироїжка Степан

Кубок Львівської області «Юні таланти», 1 етап, Городок, 27.01.2019 р.:
1. Кісилевич Богдан
3 розряд:
Дитячий шаховий турнір присвячений Дню святого Миколая, Стрий, 16.12.2018 р. :
1. Марцюняк Олег
Кришталевий дебют (турнір В з нормою 3 розряду), Львів, 28.12.2018 р.:
1. Ваврик Андріан
2. Клюфас Максим
3. Мисяк Денис
Відкритий шаховий фестиваль “Маланка у Львові” турнір В, 12.01.2019 р.:
1. Романів Владислав
2. Косик Маркіян
3. Молчанов Роман
4. Ковалишин Юліана
5. Піховський Назар
Шахова Родина 2019 – 1 етап, 20.01.2019 р.:
1. Хачатрян Айк
2. Кулітка Едуард
3. Грисяк Ігор
4. Чух Андрій
5. Дробіт Ігор
6. Чугай Наталя
7. Лейко Євген
8. Ждиняк Зеновій
9. Комар Олег
10. Ацберг Йосиф
11. Молчанов Роман ст.
12. Мелько Богдан
13. Романів Андрій
14. Романів Владислав
15. Конєв Іван
16. Тішалков Юрій
17. Дмитроченко Олег
18. Зозуля Руслан
Кубок Львівської області «Юні таланти», 1 етап, Городок, 27.01.2019 р.:
1. Намєстніков Сергій
2. Бурикін Роман
3. Гичкевич Віталій
2 розряд:
Кришталевий дебют (турнір А з нормою 2 розряду), Львів, 28.12.2018 р.:
1. Пенцак Святослав
2. Фоміна Софія
3. Голоднік Леонід
Відкритий шаховий фестиваль “Маланка у Львові” турнір Б, 13.01.2019 р.:
1. Савич Максим
1 розряд:
Відкритий шаховий фестиваль “Маланка у Львові” турнір А, 13.01.2019 р.:
1. Вайдович Юрій

Чемпіонат львівської області до 20 років, 27.01.2019 р.:
1. Годій Володимир