Олег Терлецький – переможець Турніру А “Кубок Президента ЛОШФ”

Сьогодні, 18 листопада, завершився шаховий фестиваль “Кубок Президента Львівської обласної шахової федерації”. У п’ятьох турнірах змагались понад 260 учасників. Шахісти мали можливість виконати усі можливі розряди – від КМС до 4-го розряду.
Кубок Президента ЛОШФ тривав шість днів – учасники Турніру А збирались двічі: минулого тижня і цього по п’ятницях, суботах і неділях; решту кваліфікаційних турнірів відбулися впродовж двох-трьох днів.

🏆 Абсолютним переможцем ТУРНІРУ А став рейтинг-фаворит майстер спорту Олег Терлецький (8 очок).
Сенсацією турніру став 10-річний Андрій Ільків з Городка (тренер А. Мелешко), якому довелося змагатися зі значно старшими та досвідченішими суперниками, і як результат – Андрій набрав 7 очок, посів друге місце та імовірно виконав норму кандидата в майстри спорту (чекаємо підтвердження від ФШУ).
Третє-четверте місце визначили додаткові показники – з 6,5 очками Мирослав Лопадчак виявився третім, Роберт Квак (тренер Н. Фірман) четвертим.
Призери основної категорії:
1. Олег Терлецький
2. Андрій Ільків (тренер А. Мелешко)
3. Мирослав Лопадчак
4. Андрій Придун (тренер В. Желяндінов)
5. Назар Куліш (тренер А. Ромашов)
6. Максим Шала (тренер В. Грабінський)
7. Сергій Копистянський
8. Ігор Дідух
9. Дарій Коваль (тренер Н. Фірман)
10. Володимир Більський
Категорія “2002 р. н. і молодші”
1. Роберт Квак (тренер Н. Фірман)
Категорія “2006 р. н. і молодші”
1. Тарас Іванов (тренер О. Терлецький)
Категорія “Жінки”
1. Дарина Грига (тренер А. Грех)
2. Анастасія Гнатишин (тренер А. Ромашов)
3. Марія Вітковська (тренер А. Ромашов)
Категорія “кращі серед 1-розрядів”
1. Олег Тріска (тренер В. Грабінський)
2. Роман Ковальський (тренер А. Ромашов)
3. Роман Чугай (тренер Н. Фірман)
Категорія “ЛШК”
1. Любомир Гульчевський
2. Володимир Верхола
3. Лев Цибуляк
Категорія “З особливими потребами”
1. Володимир Опенишев
Категорія “Найстарший учасник”
1. Сергій Міцук
Категорія “Наймолодший учасник”
1. Олексій Карвацький (тренер І. Бібо, В. Грабінський)
Усі результати: http://chess-results.com/tnr390469.aspx?lan=12&art=1&rd=9

🏆 ТУРНІР Б завершився успіхом для Назара Добоша – перше місце та норма ПЕРШОГО розряду.
Призери Турніру Б:
1. Назар Добош
2. Євгеній Швирьов (тренер М. Кутира)
3. Ярополк Кальмук (тренер М. Лопадчак)
4. Артур Ратальський (тренер О. Музичук)
5. Віктор Раделицький (школа В. Іванчука)
6. Юрій Сагателян (тренер Є. Лисенко)
Категорія “дівчата”:
1. Ірина Тимчишин (тренер А. Грех)
2. Юлія Маркєєва (тренер В. Щербаков)
Результати: http://chess-results.com/tnr390637.aspx?lan=12&art=1&rd=9

🏆 У Турнірі В трьом шахістам пощастило виконати ДРУГИЙ розряд: Артем Смоляков (8 очок), Володимир Божик (7 очок) та Лев Лисик (7 очок).

Призери Турніру В:
1. Артем Смоляков (тренер С. Стигар)
2. Володимир Божик (тренер М. Цегельський)
3. Лев Лисик (тренер П. Лорньє)
4. Арій Дорошенко (тренер Є. Лисенко)
5. Арсен Загайний (тренер О. Шиманський)
6. Павло Кріпчук (тренер М. Костів)
Категорія “дівчата”
1. Андріана Буслик (тренер О. Шиманський)
2. Софія Зяя (тренер М. Гусак)
3. Мирослава Мудра (тренер М. Гусак)
Результати: http://chess-results.com/tnr390579.aspx?lan=12&art=1&rd=9