Присвоєння розрядів. Листопад 2018

Згідно з нормативами Єдиної спортивної кваліфікації України у жовтні 2018 року розряди виконали такі шахісти:

4 розряд:
Відкрита осіння першість ЛША на Варшавській, 03.11.2018 р.:
1. Стасюк Ярослав
2. Жила Тарас
3. Трембач Валентин
4. Студений Олександр
5. Сташинська Дарина
6. Гриценко Данило
7. Переворська Олександра
8. Яцишин Крістіан
9. Веселовський Дмитро
10. Соханський Ростислав

Кубок Прибужжя 2018, 27.10.2018 р.:
1. Федан Олексій
2. Лукашук Станіслав
3. Цюприк Олександр
4. Лукач Анастасія
5. Ройко Андрій
6. Петрашкевич Анастасія

Меморіал Привалова, Турнір Г, 28.10.2018 р.:
1. Губка Франческа

Кубок Президента ЛОШФ, Турнір Д, 11.11.2018 р.:
1. Шишка Марко
2. Саламаха Анна
3. Вендиш Арсеній
4. Хом`як Михайло
5. Дідич Данило
6. Аміров Карім
7. Качмар Любомир
8. Вороновський Северин
9. Коваль Даниїл
10. Зозуля Владислава
11. Марків Олег
12. Жиглінський Олександр
13. Феденьків Сергій
14. Продивус Олег
15. Лема Нестор
16. Сайко Микола
17. Кузьмич Матвій
18. Гоцій Євген
19. Чаус Остап

Відкрита першість Кам’янка–Бузька, 11.11.2018 р.:
1. Мармаєвський Анатолій
2. Косовський Марко
3. Павлів Петро
4. Назаркевич Орест
5. Височанський Володимир
6. Сало Роман
7. Серафим Андрій
8. Коваль Галина
9. Грабинський Михайло
10. Маркович Сергій
11. Сердюк Олег
12. Дубенський Андрій
13. Пристанський Захар

Кубок Львівської області «Юні таланти», 8 етап, Давидів, 18.11.2018 р.:
1. Коваль Остап

Кваліфікаційний турнір на виконання 4 розряду, Городок, 25.11.2018 р.:
1. Ардель Юліан
2. Гушкевич Лук`ян
3. Бойко Сергій
4. Русин Андрій
5. Калінус Олександр
6. Рожко Денис
7. Камінський Юрій
8. Савка Богдан
9. Поліщук Данило

Першість школи В. Іванчука на виконання 4 розряду, 25.11.2018 р.:
1. Каплан Артем
2. Журавель Олексій
3. Опайнич Валентин
4. Німетуллаєв Рустем
5. Осейчук Остап
6. Андрійчук Оксана
7. Бойко Олег
8. Сівак Дмитро

Відкрита першість з шахів ЗДО № 175 м. Львова (турнір В з нормою 4 розряду), 29.11.2018 р.:
1. Кубашек Данило
2. Занько Дем`ян
3. Горохлінський Роман
4. Воробйова Євгенія
5. Шеремета Віктор
6. Кузик Софія
7. Ковальчук Матвій

3 розряд:
Першість шахового клубу «Південний», 31.10.2018 р.:
1. Забродська Катерина

Відкрита осіння першість ЛША на Варшавській, 03.11.2018 р.:
1. Коротишин Богдан

Кубок Президента ЛОШФ, Турнір Г, 11.11.2018 р.:
1. Турчиновський Олександр
2. Баглай Діана
3. Винничук Северин
4. Синицька Анна
5. Гордон Роман

Кваліфікаційний турнір на виконання 3 розряду, Городок, 25.11.2018 р.:
1. Левкут Лука

Першість школи В. Іванчука на виконання 3 розряду, 25.11.2018 р.:
1. Білас Катерина
2. Миць Роман

Відкрита першість з шахів ЗДО № 175 м. Львова (турнір А з нормою 3 розряду), 29.11.2018 р.:
1. Борух Катерина
2. Керод Андрій
3. Малерик Давид

2 розряд:
Кубок Президента ЛОШФ, Турнір В, 18.11.2018 р.:

1. Смоляков Артем
2. Божик Володимир
3. Лисик Лев

1 розряд:
Чемпіонат України до 8 років, Одеса, 10.06.2018 р.:

1. Гнатишин Анастасія

Шаховий турнір другорозрядників, Орявчик, 16.07.2018 р.:
1. Аксьонов Данило
2. Талан Теодор

Осінній кубок Львова, Турнір А, 17.10.2018 р.:
1. Саковський Роман

Кубок Президента ЛОШФ, Турнір Б, 18.11.2018 р.:
1. Добош Назар