Присвоєння розрядів. Жовтень 2018

Згідно з нормативами Єдиної спортивної кваліфікації України у жовтні 2018 року розряди виконали такі шахісти:

4 розряд:
Ювілейний XX-ий турнір пам`яті І.Г. Федьківа, Стрий, 30.09.2018 р.:
1. Іваник Максим
2. Красільніков Євген
Кваліфікаційний турнір на виконання 4 розряду, 06.10.2018 р.:
1. Савич Максим
2. Горбань Марко
3. Яремович Марко
4. Наконечний Ярема
5. Ждан Артем
6. Грицай Масим
7. Залога Владислав
8. Михайлів Максим
9. Матвєєв Юрій
10. Лукачик Юстин
11. Шандала Катерина
12. Дребас Станіслав
13. Бойко Олег
14. Дідушок Максим
Кубок області «Юні таланти», 7 етап, 14.10.2018 р.:
1. Андруник Ярослав
Осінній кубок Львова, Турнір Е, 13.10.2018 р.:
1. Гупало Захар
2. Чвартковський Іван
3. Наконечна Єлизавета
4. Климишин Євген
5. Молибога Марко
6. Семенович Юрій
7. Поліщук Олексій
8. Васюта Назар
9. Беліцький Данило
10. Тіхонов Максим
11. Фарович Устим
Відкрита першість ДНЗ № 175, 18.10.2018 р.:
1. Пелешок Назар
2. Петриків Маркіян
3. Литвиненко Матвій
4. Родак Тарас

3 розряд:
Кваліфікаційний турнір на виконання 3 розряду, 07.10.2018 р.:
1. Савич Максим
2. Чапельський Олександр
3. Паламар Андрій
4. Ганус Андрій
Першість ліцею № 46, 11.10.2018 р. :
1. Ілечко Данило
2. Гусак Андрій
Кубок області «Юні таланти», 7 етап, 14.10.2018 р.:
1. Попова Анастасія
2. Яломистий Артемій
3. Висятицький Антон
4. Багрій Ігор
Осінній кубок Львова, Турнір D, 16.10.2018 р.:
1. Караксін Ростислав
2. Галісевич Володимир
Командний чемпіонат Львівської області, початкова школа, 20.10.2018 р.:
1. Андруник Ярослав
2. Сенців Дмитро
Командний чемпіонат Львівської області, старша школа, 21.10.2018 р.:
1. Бойко Юрій
Меморіал Привалова, турнір Г, 28.10.2018 р.:
1. Добровольський Володимир
2. Мазурик Андрій
3. Кравців Максим
4. Мельник Антоній

2 розряд:
Першість школи В. Іванчука на виконання 2 розряду, 07.10.2018 р.:
1. Тарнавський Назар
2. Петришин Данило
Шаховий Табір «Орявчик», ДЮСШ «Дебют», 25.07.2018 р.:
1. Гривастов Дмитро
Осінній кубок Львова, Турнір В, 16.10.2018 р.:
1. Сироїжка Роман
Меморіал Привалова, турнір В, 28.10.2018 р.:
1. Жуані Захарія
2. Стецький Віктор

1 розряд:
Осінній кубок Львова, Турнір Б, 17.10.2018 р.:
1. Чичкевич Богдан