Присвоєння розрядів. Вересень 2018

Згідно з нормативами Єдиної спортивної кваліфікації України у вересні 2018 року розряди виконали такі шахісти:

4 розряд:
Міжнародний шаховий фестиваль «Каісса», турнір Б, 23.06.2018 р.:

1. Фірман Олександр
2. Кушнір Катерина
Кваліфікаційний турнір ДЮСШ «Дебют» на виконання 4 розряду, 29.08.2018 р.:
1. Галуш Юрій
2. Гайовський Данило
3. Великий Мар`ян
4. Дуб Святослав
5. Боцинюк Маркіян
6. Коростинський Михайло
7. Атлахович Данило
8. Молчанов Роман
Першість Шевченківського району серед школярів 2002 р.н. і молодші, 15.09.2018 р.:
1. Баглай Діана
2. Зборівський Юрій
Першість Шевченківського району серед школярів 2007 р.н. і молодші, 16.09.2018 р.:
1. Марусин Яна
2. Підкович Андрій
3. Баран Олег
Першість Сихівського району серед школярів 2007 р.н. і молодші, 16.09.2018 р.:
1. Гладиш Данило
Першість шахової школи В.Іванчука серед початківців, 23.09.2018 р.:
1. Мельник Анатолій
2. Мельник Назар
3. Федорович Марк
4. Куліш Софія
5. Зяя Марта
6. Касьяненко Владислав
7. Карпа Ростислав
Кубок Львівської області «Юні таланти» – 6 етап, 29.09.2018 р.:
1. Гарасимчук Олег

3 розряд:
Шкільна Ліга м. Львова, молодша школа, 25.04.2018 р.:
1. Ільків Микола
Міжнародний шаховий фестиваль «Каісса», турнір Б, 23.06.2018 р.:
1. Божик Ростислав
2. Божик Данило
3. Мисюк Святослав
Кубок Львова – «Леокераміка Опен», турнір В, 26.08.2018 р.:
1. Мудра Мирослава
2. Манько Амалія
3. Бокало Святослав
4. Волинська Анастасія
5. Островський Олександр
6. Вєтров Андрій
Кваліфікаційний турнір ДЮСШ «Дебют» на виконання 3 розряду, 29.08.2018 р.:
1. Франчук Володимир
Першість Шевченківського району серед школярів 2002 р.н. і молодші, 15.09.2018 р.:
1. Буслик Богдана
2. Загайний Арсеній
Першість Шевченківського району серед школярів 2007 р.н. і молодші, 16.09.2018 р.:
1. Кальмук Устим
Першість Сихівського району серед школярів 2002 р.н. і молодші, 16.09.2018 р.:
1. Рожко Роман
Кваліфікаційний турнір на виконання 3 розряду, 23.09.2018 р.:
1. Гірний Ігор
2. Російчук Назар
3. Польний Андрій
4. Войналович Денис
Першість шахової школи В.Іванчука серед 4-х розрядів, 23.09.2018 р.:
1. Бандзай Філарет

2 розряд:
Кубок Львова – «Леокераміка Опен», турнір В, 26.08.2018 р.:
1. Фіщук Владислав
Кваліфікаційний турнір на виконання 2 розряду, 23.09.2018 р.:
1. Годій Володимир
2. Величко Семен
3. Величко Софія

1 розряд:
Кваліфікаційний турнір на виконання 1 розряду, 23.09.2018 р.:
1. Забігайло Маркіян