Присвоєння розрядів. Червень-Серпень 2018

Згідно з нормативами Єдиної спортивної кваліфікації України у червні-серпні 2018 року розряди виконали такі шахісти:

4 розряд:
Відкрита Першість «Шахової Майстерні» 2018 на 4 розряд, 13.05.2018 р.:
1. Козлов Лев
2. Кульпа Лук`ян
3. Керницький Захар
4. Гудима Андрій
5. Козлова Дарія
6. Дубченко Марко
7. Домінюк Олег
8. Микитин Назарій
9. Тесля Матвій
10. Садовий Роман
11. Петравчук Максим
12. Микитин Захарій
13. Ткач Лук`ян
14. Панилик Анастасія

Чемпіонат Львівської області серед дошкільнят, 2.06.2018 р.:
1. Тиркало Марко
2. Корсунь Софія
3. Ізотова Анастасія
4. Терлецький Микола
5. Оленич Роман
6. Іванів Соломія

Літній шаховий табір у Львові – 1-а зміна, 16.06.2018 р.:
1. Яковлєв Юрій
2. Косик Маркіян
3. Попко Андрій

Літній шаховий табір у Львові – 2-а зміна, 30.06.2018 р.:
1. Шкварок Артем

Шаховий турнір імені митрополита Андрея Шептицького, 07.07.2018 р.:
1. Головчак Ігор
2. Цегельський Ярослав
3. Сірик Роман

Літній шаховий табір у Львові – 3-а зміна, 15.07.2018 р.:
1. Манко Амалія
2. Станіславська Марія
3. Горбань Максим
4. Іваницький Данило
5. Загайний Оскар

Відкрита першість ДЮСШ «Дебют», турнір Е, 27.07.2018 р.:
1. Захарко Артур
2. Божик Данило
3. Ковалишин Юліана
4. Винничук Лев
5. Шевчук Наталя
6. Шаловило Олександр
7. Малищак Андрій
8. Захарко Адріан
9. Малищак Софія
10. Шаловило Тимофій
11. Кіт Соломія

3 розряд:
Відкрита Першість «Шахової Майстерні» 2018 на 3 розряд, 13.05.2018 р.:
1. Іванило Максим
2. Бардин Софія
3-й меморіал С. Чорноморця на 3 розряд, Турнір Г, 2.06.2018 р.:
1. Ігнатов Сергій
Літній шаховий табір у Львові – 1-а зміна, 16.06.2018 р.:
1. Сайчук Денис
2. Гарасим Данило
3. Дідух Олександр
Літній шаховий табір у Львові – 2-а зміна, 30.06.2018 р.:
1. Мацюк Софія
Літній шаховий табір у Львові – 3-а зміна, 15.07.2018 р.:
1. Буслик Андріана
Шаховий фестиваль до Дня Шахів, Турнір Б, 22.07.2018 р.:
1. Мелько Назар
Відкрита першість ДЮСШ «Дебют», турнір Д, 28.07.2018 р.:
1. Тороус Тарас
2. Величко Софія

2 розряд:
Відкрита Першість «Шахової Майстерні» 2018 на 2 розряд, 13.05.2018 р.:
1. Андрес Владислав
2. Франчук Андрій

3-й меморіал С. Чорноморця, Турнір В2 на 2 розряд, 3.06.2018 р.:
1. Рубаха Олексій
2. Швирьов Євген

Шаховий фестиваль до Дня Шахів, Турнір А, 22.07.2018 р.:
1. Сайчук Олексій
2. Трускавецька Соломія

Відкрита першість ДЮСШ «Дебют», турнір В, 30.07.2018 р.:
1. Тимчишин Ірина
2. Катеринчук Іван
3. Чернов Давид
4. Казаков Андрій

1 розряд:
3-й меморіал С. Чорноморця, Турнір Б, 3.06.2018 р.:
1. Мочевинський Тарас

3-й меморіал С. Чорноморця на 1 розряд, Турнір В1, 3.06.2018 р.:
1. Шпилик Руслан
2. Раджабов Ульві

Шаховий турнір другорозрядників, Орявчик, 16.07.2018 р.:
1. Печонкін Максим

Відкрита першість ДЮСШ «Дебют», турнір Б, 29.07.2018 р.:
1. Каневський Артемій
2. Марченко Юрій

Міжнародний шаховий фестиваль «Кубок Львова: Банк Львів Опен», турнір А, 20.08.2018 р.:
1. Скарбарчук Тетяна

Міжнародний шаховий фестиваль «Кубок Львова: Банк Львів Опен», турнір Б, 23.08.2018 р.:
1. Кабан Андрій