Присвоєння розрядів. Травень 2018

Згідно з нормативами Єдиної спортивної кваліфікаціїї України у травні розряди виконали такі шахісти:

4 розряд:
Міжнародний шаховий фестиваль «День міста Лева», турнір Е, 9.05.2018 р.:

1. Тенекеджян Арутюн
2. Величко Семен
3. Тягнибок Дарій
4. Кремінь Тарас
5. Паньків Дмитро
6. Саган Віталій
7. Король Володимир
8. Пілецький Дмитро
9. Циців-Ритинський Олександр
10. Холонюк Маркіян
11. Малий Владислав
12. Лесько Анна
13. Мужайло Софія
14. Мік Марко
15. Гнатишин Микола
16. Завадовський Максим
17. Морський Денис
18. Микитюх Богдан
19. Довгалюк Захар
20. Труш Максим
21. Лупак Назар
22. Гарасим Данило
23. Головчанський Павло
24. Башак Володимир
25. Мамчура Софія
26. Дідух Дмитро
27. Неустроєв Юрій

Кваліфікаційний турнір початківців в ССЗШ46, 10.05.2018 р.:
1. Мельничук Еммануель
2. Задорожний Михайло
3. Крижановський Олександр
4. Шевчук Дмитро
5. Заболотний Максим
6. Челак Віталій
7. Нижник Дмитро
8. Щербата Зоряна

Першість школи В. Іванчука серед початківців, 13.05.2018 р.:
1. Ткач олена
2. Чірочкін Тимофій
3. Оверко Остап
4. Соболевський Данило
5. Якимів Михайло
6. Семенюк Данило

Кубок Львівської області «Юні Таланти», 5 етап, 26.05.2018 р.:
1. Янів Ростислав

Кубок щасливих дітей, турнір Б, 29.05.2018 р.:
1. Микитюх Андрій
2. Бурмеха Михайло
3. Ніколаєвич Максим
4. Мисяк Денис
5. Крашенінніков Платон

3 розряд:
Міжнародний шаховий фестиваль «День міста Лева», турнір Д, 9.05.2018 р.:

1. Ванькович Остап
2. Хім’як Максим
3. Тарнавський Назар
4. Фіщук Владислав
5. Станько Роман
6. Шевчук Олександр
7. Семерак Марія

Кваліфікаційний турнір серед четвертих розрядників в ССЗШ46, 11.05.2018 р.:
1. Гранківський Святослав
2. Ботош Дмитро

Першість школи В. Іванчука серед четвертих розрядників, 13.05.2018 р.:
1. Талан Андрій
2. Бойчук Олеслав

Командний Чемпіонат Львівської області серед першокласників, Ралівка, 19.05.2018 р.:
1. Пенцко Станіслав
2. Іваничко Марко

Кубок Львівської області «Юні Таланти», 5 етап, 26.05.2018 р.:
1. Лапко Костянтин
2. Величко Семен
3. Закревський Матвій
4. Щепаняк Артем
5. Мочурад Яна

Турнір вихідного дня – травень 2018 р., 27.05.2018 р.:
1. Кучик Віолета
2. Федчук Христина

Кубок щасливих дітей, турнір А, 29.05.2018 р.:
1. Ісайков Ростислав
2. Гарькавий Павло

2 розряд:
Міжнародний шаховий фестиваль «День міста Лева», турнір Г, 8.05.2018 р.:

1. Бондаренко Максим
2. Туркін Дмитро

Відкритий чемпіонат Львівської області до 8 років, 20.05.2018 р.:
1. Прочаєва Єлизавета

Турнір вихідного дня – травень 2018 р., 27.05.2018 р.:
1. Сагателян Юрій
2. Василенко Олексій

Першість школи В. Іванчука на виконання 2 розряду, 27.05.2018 р.:
1. Цюпа Остап
2. Крук Софія

1 розряд:
Міжнародний шаховий фестиваль «День міста Лева», турнір В, 8.05.2018 р.:

1. Сайчук Віталій
2. Герус Ярослав
3. Тимкул Анастасія