Присвоєння розрядів. Квітень 2018

Згідно з нормативами Єдиної спортивної кваліфікаціїї України у квітні розряди виконали такі шахісти:

4 розряд:
Відкритий кубок Львівської шахової академії, турнір Д, 13.04.2018 р.:

1. Шараєв Віталій
2. Сайчук Денис
3. Стефаник Іван
4. Покиданець Іван
5. Овчарук Єгор
6. Лемещук Остап
7. Шапайчук Олександр
8. Малий Дмитро
9. Галісевич Володимир
10. Михасяк Павло
11. Іванців Андрій
12. Телюк Анастасія
13. Кудінов Маркіян
14. Марич Захар
15. Бойко Максим
16. Махрович Данило
17. Малий Степан
18. Маркоць Владислав
19. Мазурик Андрій
20. Ганус Андрій
21. Кокошко Юрій
22. Хома Мілана
23. Бурикін Роман
24. Дацьків Анна-Марія
25. Ковальчук Кирило
26. Скочипець Данило
27. Левицький Стефан
28. Конюшко Володимир

Квітневі шахові зустрічі, турнір Б, 14.04.2018 р.:
1. Пукаляк Микита
2. Каторож Михайло
3. Подольський Данило
4. Станько Лук`ян
5. Гайдай Андрій
6. Борух Катерина
7. Коляджин Роман

Кубок Львівської області «Юні таланти», 3 етап, 22.04.208 р.:
1. Болецький Святослав
2. Багрій Ігор
3. Кравчук Денис
4. Коцюба Іван
5. Тарнавський Олег
6. Желяк Матвій
7. Косман Ярина
8. Бобак Ігор
9. Авілова Вікторія

Шкільна Ліга м. Львова, молодша школа, 25.04.2017 р.:
1. Брик Анастасія

Сонячний старт – 2018, турнір Б, 28.04.2018 р.:
1. Куликов Віктор
2. Процик Юстина
3. Смаль Вадим
4. Сокотун Олександр
5. Дубовський Володимир
6. Бондар Данило
7. Кишка Владислав

Кубок Львівської області «Юні таланти», 4 етап, 29.04.208 р.:
1. Жовнір Євген
2. Величко Софія
3. Сович Назарій
4. Марцюняк Олег
5. Гузій Андрій
6. Книш Максим
7. Михавко Мар`ян
8. Редька Матвій
9. Янів Ростислав
10. Юрків Остап
11. Шабаранська Ірина

Відкрита першість школи В. Іванчука, 29.04.2018 р.:
1. Юсик Данило
2. Стецьків Анастасія
3. Кравців Денис
4. Лежанський Роман
5. Левчук Яромир
6. Кузан Всеволод
7. Жук Костянтин

Відкрита першість ДНЗ №73 м. Львова, 30.04.2018 р.:
1. Довганик Соломія
2. Басараб Владислав
3. Капранов Юрій
4. Кривий Микола

3 розряд:
Відкритий кубок Львівської шахової академії, турнір Г, 13.04.2018 р.:

1. Рибка Назарій
2. Мелешко Андрій
3. Сагателян Юрій
4. Карпінець Андріан
5. Михайловський Тимофій
6. Петрів Остап

Квітневі шахові зустрічі, турнір А, 14.04.2018 р.:
1. Філіпенко Данило

Кубок Львівської області «Юні таланти», 3 етап, 22.04.208 р.:
1. Конопада Дмитро
2. Криворучко Михайло
3. Мошинський Андрій
4. Береский Ігор

Шкільна Ліга м. Львова, молодша школа, 25.04.2017 р.:
1. Філяровський Маркіян

Сонячний старт – 2018, турнір А, 28.04.2018 р.:
1. Свансон Сидней
2. Кауфман Леонід
3. Головенко Михайло

Кубок Львівської області «Юні таланти», 4 етап, 29.04.208 р.:
1. Данильченко Юрій
2. Хайрова Евеліна
3. Федунишин Владислав
4. Янків Богдан
5. Конопада Дмитро
6. Покиданець Іван

Відкрита першість школи В. Іванчука, 29.04.2018 р.:
1. Годій Йосип

Відкрита першість ДНЗ №73 м. Львова, 30.04.2018 р.:
1. Кутєпов Владислав
2. Фолюта Назар

2 розряд:
Відкритий кубок Львівської шахової академії, турнір В, 12.04.2018 р.:

1. Тимчишин Володимир
2. Шпилик Руслан
3. Куделя Юрій
4. Сайчук Віталій
5. Лис Павло
6. Цебенко Орест
7. Маслієвич Максим

1 розряд:
Відкритий кубок Львівської шахової академії, турнір Б, 12.04.2018 р.:

1. Білінський Андрій
2. Лейко Нестор
3. Старіков Максим

Голова КК ЛОШФ Хрипач А.Г.