Присвоєння розрядів. Березень 2018

Згідно з нормативами Єдиної спортивної кваліфікаціїї України у березні розряди виконали такі шахісти:

4 розряд:
Дошкільнята проти школярів, 23.02.2018 р.:
1. Мартинишин В`ячеслав
2. Фолюта Назар
3. Мацина Олександр
4. Обертас Дем`ян

Відкрита першість 90-ї школи м. Львова, 24.02.2018 р.:
1. Яковишин Богдан

Весняний міттельшпіль, турнір В, 09.03.2018 р.:
1. Фурдичка Василь
2. Пелех Назарій
3. Саврук Микола
4. Івасько Олександр

Весняний міттельшпіль, турнір А, 09.03.2018 р.:
1. Худа Анна-Марія

Шаховий турнір присвячений пам`яті Героїв Небесної Сотні, Стрий, 10.03.2018 р.:
1. Савчин Дем`ян
2. Мельник Дмитро
3. Рудик Владислав
4. Мельник Павло
5. Левицька Анастасія
6. Марій Денис
7. Стехнович Андрій
8. Огоновський Матвій
9. Хайрова Евеліна
10. Оріхівська Софія

Провесінь 2018, турнір В, 10.03.2018 р., Львів:
1. Сторож Олексій
2. Гавур Юрій
3. Ваврик Адріан
4. Філіпов Давид
5. Різничок Андрій

Кубок Львівської області «Юні таланти», 2 етап, Городок, 18.03.2018 р.:
1. Городняк Маркіян
2. Габчак Марія
3. Дідух Олександр
4. Закревський Матвій
5. Чорний Андрій
6. Гавран Андрій
7. Мусій Ілля

Весняний марафон – 2018, Турнір Б, 22.03.2018 р.:
1. Гранківський Святослав
2. Стельмах Віталій
3. Пазуха Вадим
4. Довженко Ростислав
5. Куйбіда Роман
6. Карпін Олег
7. Мельник Святослав
8. Гнатів Артем
9. Солдатюк Артур

Кваліфікаційний турнір на виконання 4 розряду, 31.03.2018 р.:
1. Дирів Андрій
2. Хім’як Максим
3. Рибка Назар
4. Дідух Олександр
5. Триндяк Орест
6. Мелешко Андрій
7. Мельничук Андрій
8. Яцик Максим
9. Яжинський Роман
10. Тарнавський Назар
11. Мелешко Юрій
12. Сенців Дмитро
13. Сагателян Юрій
14. Дусик Марта
15. Багрій Марко
16. Видойник Владислав
17. Старчак Назар
18. Кіхтан Ліна
19. Демків Данило
20. Винничук Северин
21. Починок Володимир
22. Дмитроченко Андрій
23. Кондра Денис
24. Корнат Ігор
25. Лещишин Дмитро
26. Синицька Анна
27. Кіржецький Денис
28. Піховський Назар
29. Чупляк Віталій
30. Костовський Борис
31. Рожко Роман
32. Ільницька Софія
33. Капеняк Анна-Марія

3 розряд:
Відкрита першість 90-ї школи м. Львова, 24.02.2018 р.:
1. Войтович Віталій

Весняний міттельшпіль, турнір А, 09.03.2018 р.:
1. Голод Дмитро

Кубок Львівської області «Юні таланти», 2 етап, Городок, 18.03.2018 р.:
1. Микитюк Назарій
2. Гривастов Дмитро
3. Яремчук Остап

Весняний марафон – 2018, Турнір А, 29.03.2018 р.:
1. Цибрівський Ростислав
2. Осташевський Дем’ян
3. Резь Захар

Кваліфікаційний турнір на виконання 3 розряду, 01.04.2018 р. :
1. Дирів Андрій
2. Серафим Владислав
3. Глушко Маркіян
4. Шульга Данило
5. Баркар Пилип

2 розряд:
Відкритий чемпіонат Львівської області серед юнаків та дівчат до 10 р., 04.03.2018 р.:
1. Щербатий Михайло
2. Фітак Денис
3. Звіринський Данило
Чемпіонат м. Стрий, 18.03.2018 р.:
1. Гусак Богдан
2. Болеста Святослав
3. Федунишин Павло

Відкрита першість школи В. Іванчука з нормою 2 розряду, 01.04.2014 р.:
1. Резнік Катерина
2. Гадомська Лілія

1 розряд:
Відкритий чемпіонат Львівської області серед юнаків та дівчат до 10 р., 04.03.2018 р.:
1. Хомицька Катерина
2. Оліх Юрій

Відкритий чемпіонат Львівської області серед юнаків та дівчат до 18 р., 11.03.2018 р.:
1. Пахолків Дмитро

Відкрита першість школи В. Іванчука з нормою 1 розряду, 01.04.2014 р.:
1. Щербатий Михайло
2. Базюк Владислав

Голова КК ЛОШФ Хрипач А. Г.