Присвоєння розрядів. Лютий 2018

Згідно з нормативами Єдиної спортивної кваліфікаціїї України у лютому розряди виконали такі шахісти:

4 розряд:
Першість школи В. Іанчука на виконання 4 розряду 4.02.2018 р., згідно наказу школи В. Іванчука №90р, від 04.02.2018 р.:
1. Береському Ігору
2. Мошинському Андрію
3. Мельник Юрію
4. Гетьманчук Мілені
5. Демидяку Ярославу
6. Мотилю Павлу
7. Паламару Андрію
8. Поповичу Максиму
9. Ущапівському Олексію
Зимова першість НШК, 27.01.2018 р.:
1. Шульга Данило
2. Залуцький Назар
3. Кишко Назар
4. Гаврик Андріан
5. Сухомлин Остап
6. Чорний Андрій
7. Слімаковський Ярослав
Зимові шахові надії, турнір С, 09.02.2018 р.:
1. Ковалів Роман
2. Славич Соломія
3. Климко Дем`ян
4. Климко Руслан
Зимові шахові надії, турнір В, 09.02.2018 р.:
1. Семенюк Ігор
2. Войтович Віталій
3. Лозинський Лук`ян
4. Лазаренко Олег
Кваліфікаційний турнір на виконання 4 розряду, 10. 02.2018 р.:
1. Турчинов Максим
2. Лань Максим
3. Фотактінов Олексій
4. Чух Роман
5. Мартинюк Святослав
6. Толочанов Максим
7. Братусь Даниїл
8. Солонина Данило
9. Сербiн Дмитро
10. Чернявський Михайло
11. Решетило Михайло
12. Брода Олена
13. Демчина Максим
14. Голенбарський Єгор
15. Думін Давид
16. Грицюк Микола
17. Микитюк Ігор
18. Барбодько Олександр
19. Кривий Дмитро
20. Бутеленко Юра
21. Грисяк Максим
22. Моргун Петро
23. Кравець Денис
2-й меморіал Крушельницького, турнір Д, 10.02.2018 р.:
1. Кауфман Леонід
2. Свансон Сидней
3. Матяшук Арсен
Турнір вихідного дня, 17.02.2018 р.:
1. Марадь Василь
Кубок Львівської області «Юні Таланти» 1 етап, 18.02.2018 р.:
1. Войналович Денис
2. Яломистий Артем
3. Коляса Богдан
4. Пасірський Ярослав
5. Гецко Олександр
Дитячий шаховий турнір пам`яті «Небесної сотні», 24.02.2018 р.:
1. Клісовський Михайло
2. Гордон Роман
3. Васьківська Елізавета
4. Панилик Данило
5. Коваліско Віктор
6. Кумський Данило
7. Пернальський Захар
8. Панилик Матвій
9. Намєстніков Віталій
10. Гичкевич Віталій

3 розряд:
Першість школи В. Іанчука на виконання 3 розряду 4.02.2018 р., згідно наказу школи В. Іванчука №91р, від 04.02.2018 р.:
1. Драбич Станіслав
2. Годій Володимир
Зимові шахові надії, турнір А, 09.02.2018 р.:
1. Петрашкевич Павло
2. Колачник Олег
Кваліфікаційний турнір на виконання 3 розряду, 11. 02.2018 р.:
1. Дашко Северин
2. Чижук Юрій
3. Дяків Мирослав
4. Сосновскі Даниїл
5. Чух Роман
Турнір вихідного дня, 17.02.2018 р.:
1. Марадь Святослав
Кубок Львівської області «Юні Таланти» 1 етап, 18.02.2018 р.:
1. Буцяк Ян
2. Батіг Ігор
3. Маньковський Богдан
4. Галаїшин Софія
5. Свидовецький Давид
Дитячий шаховий турнір пам`яті «Небесної сотні», 24.02.2018 р.:
1. Шандала Ростислав

2 розряд:
Першість школи Іванчука на виконання 2 розряду, 11.02.2018 р.:
1. Гнатишин Анастасія
2. Маркеєва Юлія

1 розряд:
Чемпіонат Львівської області до 20 років, 04.02.2018 р.:
1. Кобилюх Марко

Першість школи Іванчука на виконання 1 розряду, 11.02.2018 р.:
1. Надворний Маркіян-Михайло
2. Лемещук Роман