Присвоєння розрядів. Грудень 2017

Згідно з нормативами Єдиної спортивної кваліфікаціїї України у грудні розряди виконали такі шахісти:

4 розряд:
Згідно з книгою наказів школи В. Іванчука, НАКАЗ № 87/ р, від 3.12.2017 р., Першість школи Іванчука 3.12.2017 р.:

1. Савкіній Анастасія
2. Коцовський Ярема
3. Семенюк Ігор
4. Лопатинський Олекса
5. Вишневський Павло
6. Кульчицький Владислав
7. Рішняк Віталій
8. Мойса Ігор
9. Пасічник Ярослав
10. Мудрій Мирослава
11. Кунта Анна
12. Піскозуб Станіслава

Кваліфікаційний турнір з шахів на виконання 4 розряду, ЗИМА – 2017, 7.12.2017 р.:
1. Ботош Дмитро
2. Резь Захар
3. Мацюк Софія
4. Недосіка Назар
5. Сірко Максим
6. Токмаков Олексій
7. Гук Олександр
8. Книш Назарій
Першість школи Євшан, 14.12.2017 р. :
1. Триндяк Орест
2. Цимбала Богдан
3. Єремеєв Данило
4. Юрчишин Святослав
Миколай збирає друзів -2017, турнір Б, 16.12.2017 р.:
1. Головенко Михайло
2. Павлів Захар
3. Сохан Адріан
4. Філіпенко Данило
5. Малерик Давид
6. Ларчик Яромир
7. Музичин Святослав
Дитячий фестиваль «Шаховий Миколай», Турнір В, 17.12.2017 р.:
1. Дашко Северин
2. Буслик Богдана
3. Станько Роман
4. Чунис Юра
5. Лопушанський Ілля
6. Гусак Андрій
7. Родак Юліана
8. Маланчук Микола
9. Урбанський Максим
10. Висятицький Антон
11. Малець Маркіян
12. Кальмук Устим
13. Кіндратів Марко
14. Русин Єва
15. Занько Дем`ян
16. Допілка Петро
17. Франчук Володимир
18. Нікіточкін Владислав
19. Котис Володимир
20. Рожко Матвій
21. Забродська Дарія
Відкрита першість Городка, турнір Б, 24.12.2017 р.:
1. Юринц Лука
2. Андруник Ярослав
3. Свірський Максим
4. Поліщук Роман
5. Левкут Лука
6. Криворуко Лук`ян
7. Маслюченко Тимофій
8. Щепаняк Артем
9. Кород Володя

3 розряд:
Кубок Львівсьої області «Юні таланти» 7 етап, 2.12.2017 р.:

1. Сироїжка Назар
2. Салюк Борис
3. Хомут Максим
Згідно книги наказів школи В. Іванчука, НАКАЗ № 88/ р, від 3.12.2017 р., Першість школи Іванчука 3.12.2017 р.:
1. Качурівський Артем
2. Сенюра Юрій
Першість школи Євшан, 14.12.2017 р. :
1. Голощук Роман
2. Рудько Остап
Кваліфікаційний турнір на виконання 3 розряду, 14.12.2017 р.:
1. Рибак Соломія
2. Кіт Олег
Миколай збирає друзів -2017, турнір А, 16.12.2017 р.:
1. Борис Дем`ян
2. Семенюк Ігор
Дитячий фестиваль «Шаховий Миколай», Турнір Б, 17.12.2017 р.:
1. Сивак Олексій
2. Морокишка Данило
3. Яценко Матвій
4. Петрів Роман
5. Франчук Андрій
Турнір до дня св. Миколая, 23.12.2017 р.:
1. Сайчук Віталій
2. Рожко Катерина
3. Сайчук Олексій
4. Сіданич Яромир
Закрита першість ЛША, Турнір Б, 24.12.2017 р.:
1. Кирничний Дмитро
Відкрита першість Городка, турнір Б, 24.12.2017 р.:
1. Гах Остап
2 розряд:
Закрита першість ЛША, Турнір А, 24.12.2017 р.:
1. Шкадар Вероніка
2. Цимбал Олесь

Голова КК ЛОШФ Хрипач А. Г.