Присвоєння розрядів. Листопад 2017

Згідно з нормативами Єдиної спортивної кваліфікаціїї України у листопаді розряди виконали такі шахісти:

4 розряд:
Кваліфікаційний турнір на виконання 4-го розряду, 4.11.2017р.:

1. Дорошенко Арій
2. Карпінець Андріан
3. Семерак Марія
4. Антонів Данило
5. Буслик Андріана
6. Радченко Джилліан
7. Писаренко Вадим
8. Галаїшин Соломія
9. Яремчук Остап
10. Семеряк Данило
11. Дяченко Віталій
12. Петрів Остап
13. Тинський Олег
14. Бобиляк Олена
15. Крутіков Святослав
16. Годій Володимир
17. Куждеба Дем’ян
18. Мисюк Святослав
19. Кучик Вероніка
20. Пенцко Станіслав
21. Пузанов Владислав
22. Стадницький Остап
23. Дильмухаметов Максим
24. Серафим Владислав
25. Гладиш Роман
26. Кириленко Олександр
27. Слєпухін Матвій
28. Нікітенко Аскольд
29. Миць Роман
30. Грушецький Марко

Кубок Львівської області, 6 етап «Юні Таланти» 12.11.2017 р.:
1. Свидовецький Давид
2. Гром`як Степан
3. Береський Ігор

Згідно книги наказів школи Іванчука, наказ 77\р, Першість школи Іванчука, 04.09.2017 р.:
1. Сироїжка Назар
2. Фіщук Владислав
3. Смоляков Артем
4. Дячук Станіслав
5. Щибрик Нікіта
6. Лихогляд Віталій
7. Левко Михайло
8. Боруцький Юрій
9. Федьо Дем’ян

Згідно книги наказів школи Іванчука, наказ 83\р, Першість школи Іванчука, 12.11.2017 р.:
1. Мікава Тимур
2. Крищук Уляна
3. Коржак Маркіян
4. Бокало Святослав
5. Царик Матвій
6. Ровенчак Олег
7. Годій Йосип
8. Палка Юрій
9. Філяровський Маркіян
10. Троян Данило

Чемпіонат Сихова серед початківців, 18.11.2017 р.:
1. Сивий Олександр
2. Леськів Андрій
3. Мочурад Яна
4. Шпак Павло
5. Граб Назар

Турнір Зоріленд, дитячий турнір «Кубку Героїв», 26.11.2017 р.:
1. Захарчук, Олексій
2. Палюткін, Денис
3. Палюткін, Артем

3 розряд:
Кваліфікаційний турнір на виконання 3-го розряду, 5.11.2017р.:

1. Воргач Ігор
2. Грицків Тарас
3. Тішалков Захар
4. Тішалков Матвій
5. Смоляков Артем
6. Піх Дарій

Кубок Львівської області, 6 етап «Юні Таланти» 12.11.2017 р.:
1. Малиневський Любомир

Згідно книги наказів школи Іванчука, наказ 78\р, Першість школи Іванчука, 04.09.2017 р.:
1. Дуда Богдан
2. Сенюра Сергій
3. Юрків Софія

Згідно книги наказів школи Іванчука, наказ 84\р, Першість школи Іванчука, 12.11.2017 р.:
1. Пасічнюк Марко
2. Бродило Андрій
3. Коркуна Андрій

Чемпіонат Сихова серед 4-розрядників, 19.11.2017 р.:
1. Огородник Богдан
2. Черкас Христина

2 розряд:
Кваліфікаційний турнір на виконання 2-го розряду, 5.11.2017р.:
1 Забігайло Маркіян
2 Крамар Ілля
3 Алексеєв Матвій

Згідно книги наказів школи Іванчука, наказ 79\р, Першість школи Іванчука, 04.09.2017 р.:
1. Михайлович Катерина
2. Саврун Яна

Першість шахової школи Іванчука серед 3-розрядників, 19.11.2017 р.:
1. Хороз Богуслав
2. Сидорак Богдан
3. Зінченко Маркіян

1 розряд:
Першість шахової школи Іванчука на 1 розряд, 19. 11.2017 р.:
1. Конюшенко Орест
2. Кінаш Богдан
3. Максимишин Захар

Голова КК ЛОШФ Хрипач А. Г.